Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!
Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

RLJ: Sarmacja rozbita w Chorzowie...

Nasza drużyna udowodniła, że remis 1:1 na wyjeździe z Sarmacją Będzin w zeszłym sezonie był dziełem tzw. przypadku. Tym razem nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i rozgromiła rywala!

 

 

Niebiescy na prowadzenie wyszli już w 13 minucie, a to za sprawą Marcina Miloty, który strzelił bramke z 2 metrów po asyscie Marka Pielota. 4 minuty póżniej było już 2 : 0. Po podaniu Dawida Piekarskiego Łukasz Sylwa strzela z najbliższej odległości. W 30 minucie, prawym skrzydłem w akcję ofensywną wlączył sie Barłomiej Wieczorek i celnie dograł do Łukasza Sylwy, który pewnie zachował się w sytuacji sam na sam i wykończył akcję celnym strzałem. Było już 3 : 0. Niestety podczas przerwy z boiska musiał zejść kontuzjowany , dobrze sprawujący się w tym meczu Marcel Gieroń, a zmienił go Bartek Wylężek. Zmiana ta wymagała przestawienia szyku naszych piłkarzy, tak aby każdy grał na swojej nominalnej pozycji. 45 minuta przyniosła Łukaszowi Sylwie kolejną bramkę. Piłkarz ten po świetnym podaniu od Marcina Miloty wbił 4 już w tym meczu bramkę kompletując tym samym hat-tricka. Nasi zawodnicy nie zwalniali tempa gry , dążąc tym samym do zdobycia kolejnych bramek. Przyniosło to skutek w postaci 5 bramki dla naszego zespołu , a jej autorem był nasz defensor Bartłomiej Wieczorek. Po doskonałym dryblingu i zgraniem piłki z Dominikiem Szolem Bartek strzela swoją 1 bramkę w sezonie. W 60 minucie po dobrym dośrodkowaniu Dominika Szola Kamil kala strzela bramkę z główki. 70 minuta i na 7 : 0 gola strzela Dawid Piekarski po podaniu Marka Pielota. W doliczonym czasie gry Łukasz Sylwa strzela swoją 4 bramke w tym meczu po kapitalnej asyście Dawida Piekarskiego. Sarmacja ledwo co wznowiła grę a do piłki dopadł Dawid Piekarski i w sytuacji sam na sam ustalił wynik spotkania na 9 : 0. Nasi piłkarze rozegrali naprawdę bardzo dobre spotkanie i zdecydowanie zasłużyli na wysokie zwycięstwo.

RUCH CHORZÓW SA - Sarmacja Będzin 9:0

Skład: Martynowski, Pielot, Kala, Gieroń (Wylężek 41‘), Wieczorek, Otawa, Szol, Michna, Milota(Gawron 62’), Piekarski, Sylwa.

Bramki:

- 4x Sylwa
- 2x Piekarski
- Milota
- Kala
- Wieczorek

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności