2011 - 2016: ZAPRASZAMY NA TRENINGI! STARTUJEMY 3 SIERPNIA!
OTWARTE TRENINGI DLA ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2010! ZAPRASZAMY!

Turniej im. Gerarda Cieślika - przed nami kolejne piłkarskie święto w Chorzowie!

Przed nami druga edycja wielkiego turnieju im. Gerarda Cieślika, co oznacza kolejne piłkarskie święto w Chorzowie! Ponownie do rywalizacji na obiektach przy Cichej i na Kresach staną 32 zespoły z całego kraju w kategorii wiekowej U'13 (rocznik 2007 i modsi) podzielone na osiem grup.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja turnieju odbyła się w Chorzowie we wrześniu ubiegłego roku. 32 drużyny z całej Polski, ponad 500 młodych adeptów futbolu w kategorii wiekowej U’13, 80 meczów, piękne bramki, mnóstwo emocji i wielki finał na legendarnym stadionie Ruchu – tak w skrócie wyglądał pierwszy Turniej o Puchar Gerarda Cieślika. W imprezie triumfował Fablok Chrzanów, który w decydującym starciu pokonał w rzutach karnych Zagłębie Lubin. Trzecie miejsce zajął Piast Gliwice, który okazał się lepszy od Akademii Piłkarskiej Mam Talent z Krzeszowic.

W ubiegłym tygodniu rozlosowano grupy tegorocznej edycji, a losowania dokonali Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula, wiceprezes Ruchu Marcin Waszczuk oraz pomysłodawca turnieju, wiceprezes Polskiej Fundacji Sportu i Kultury Tomasz Zabielski. Turniej zostanie rozegrany w dniach od 13 do 15 września na Kresach oraz przy Cichej.

Podział na grupy:

 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności