Czy pokonamy ponownie kibiców Gieksy i Górnika? Pomóżcie zdobyć sprzęt sportowy dla naszej Akademii!

Kibice „Niebieskich” mogą po raz drugi zmierzyć się z fanami Górnika Zabrze i GKS-u Katowice w internetowym głosowaniu na najładniejszą bramkę! Wszystko za sprawą konkursu przygotowanego przez Fuchs Oil, którego stawką jest wsparcie akademii piłkarskiej swojej drużyny! Przypomnijmy, że w pierwszej edycji głosowania byliśmy górą! Trzeba to powtórzyć! 

ABY ZAGŁOSOWAĆ KLIKNIJ TUTAJ

Zasady konkursu są proste: przez 7 najbliższych możecie głosować na najładniejszą bramkę marca spośród trzech nominowanych – każdy klub mógł „wystawić” jedną kandydaturę. Nasza propozycja to trafienie Jarosława Niezgody ze zwycięskiego meczu z Lechią Gdańsk.

Jeśli wygra gol zdobyty przez ekipę z Cichej, do naszej Akademii powędruje sprzęt treningowy o wartości 1000 zł!

Głosujemy na „Niebieską” bramkę oraz walczymy z Gieksą i Górnikiem o wsparcie dla naszych młodych talentów! Liczymy na Was! Pomożecie?

Źródło: ruchchorzow.com.pl

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski