Rusza telewizja naszej Akademii!

Przystępujemy do realizacji głównego punktu umowy z Partnerem naszej Akademii – firmą Fuchs Oil. Działanie rozpoczyna telewizja Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów!

Na kanale TV Niebiescy dla Ruchu powstanie cykl materiałów poświęconych młodym adeptom klubu z Cichej. Być może kamera uchwyci przyszłe gwiazdy Ruchu? Co dokładnie pokaże telewizja Akademii? Na razie pozostanie to tajemnicą. Bądźcie czujni i obserwujcie nasz kanał.  

Projekt powstał z inicjatywy Partnera Akademii Piłkarskiej Ruchu – firmy Fuchs Oil, która współpracuje z najbardziej utytułowanym polskim Klubem. Dlaczego jeden z największych na świecie producentów środków smarnych tak mocno wspiera akurat futbol dzieci i młodzieży? – Ponieważ w dzieci zawsze warto inwestować, warto je rozwijać i pomagać im spełniać marzenia.

To inwestycja długoterminowa, która daje nam wszystkim sporo satysfakcji. Zależy nam, aby jak najwięcej dzieci miało szansę trenować pod okiem profesjonalistów, rozwijać swoją pasję, a w przyszłości osiągać sukcesy lub po prostu dobrze się bawić. Chcemy pomóc w rozwoju infrastruktury niezbędnej młodym piłkarzom przy treningach, chcemy pomóc w dostępie do wiedzy przekazywanej przez najbardziej doświadczonych trenerów. Ponadto na szczeblu globalnym FUCHS jest  firmą, która przywiązuje dużą wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. Wsparcie dzieci i młodzieży, danie im szansy na profesjonalny trening, nauka zdrowej rywalizacji, a jednocześnie współpracy i współodpowiedzialności zespołowej, doskonale wpisuje się w nasze cele związane z odpowiedzialnością społeczną – wyjaśnia Mirosław Knyć, dyrektor ds. handlowych Fuchs Oil.

Hasło firmy brzmi bardzo wymownie – „Napędzamy śląska piłkę”. Fuchs wspiera nie tylko Akademię Ruchu, ale także kilka innych śląskich klubów. – Nasza firma, pomimo że jest częścią globalnej grupy, zawsze związana była ze Śląskiem. Obecnie wspieramy 3 śląskie kluby. Kluby z długimi tradycjami, które odnosiły ogromne sukcesy. Cieszymy się, że możemy wesprzeć te kluby, że możemy być aktywnymi uczestnikami wydarzeń na boiskach piłkarskich, że możemy dołożyć cegiełkę do rozwoju śląskiej piłki nożnej. Z pewnością będziemy starali się kontynuować te działania w przyszłości. Poza zwykłą radością jaką z tej działalności mamy, sponsorowanie Klubów to również korzyści dla naszej firmy – przede wszystkim wzrost świadomości marki. Coraz więcej Polaków kojarzy nasze logo, kojarzy je pozytywnie, co z kolei przekłada się na popularność produktów i wyniki sprzedażowe. Bez przełożenia ekonomicznego sponsoring na taką skalę nie byłby możliwy – podkreśla Mirosław Knyć.

Telewizja Akademii to kolejna innowacyjna forma promocji naszego Partnera. Firma Fuchs Oil była już Sponsorem Goli Ruchu,  Sponsorem Wielkich Derbów Śląska, a także Sponsorem derbowego meczu z Piastem. – Tego typu działania bardziej przykuwają uwagę niż standardowe narzędzia. Nasza marka jest bardziej widoczna i przede wszystkim kojarzona pozytywnie – z emocjami, ze sportem, z ulubioną drużyną, ze szkoleniem przyszłych piłkarzy… To wszystko pomaga nam wpisywać się mocniej w nasz region, budować pozytywne relacje z kibicami, propagować ten sport, wzmacniając jednocześnie wizerunek naszej marki – mówi Mirosław Knyć, dyrektor ds. handlowych Fuchs Oil.

Wkrótce więcej informacji! 

Źródło: ruchchorzow.com.pl

<p><object style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" width="645" height="362" data="http://www.youtube.com/v/PjikYihc6Ik?hl=pl_PL&amp;version=3" type="application/x-shockwave-flash"><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="src" value="http://www.youtube.com/v/PjikYihc6Ik?hl=pl_PL&amp;version=3" /><param name="allowfullscreen" value="true" /></object></p>

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski