W środę i czwartek ostatnie mecze przed przerwą świąteczną!

Najbliższy weekend, ze względu na Święta Wielkanocne, będzie oczywiście dniami wolnymi od meczów ligowych. W tym tygodniu na murawę wybiegną jednak jeszcze drużyny naszych juniorów starszych i młodszych.

Już dzisiaj będziemy świadkami dwóch jakże odmiennych meczów.

U-19  I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
12.04, godz. 18.00  MSPN Górnik Zabrze - Ruch Chorzów (boisko Walki Makoszowy)

Drużyna juniorów U-19 zmierzy się na wyjeździe z outsiderem tabeli MSPN-em Górnik Zabrze, który w dotychczasowych 22 meczach zanotował aż ..19 porażek, zdobył 18 goli tracąc przy tym 96.

Niebiescy niezmiennie plasują się na drugim miejscu ze stratą sześciu punktów do Podbeskidzia.

U-17  I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
12.04, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Tyski Sport (Kresy)

Zupełnie inne spotkanie czeka dzisiaj naszych juniorów młodszych, którzy na własnym terenie podejmą lidera I Ligi Wojewódzkiej, Tyski Sport. Drużyna trenerów Daniela Tukaja i Łukasza Jońca traci do tyszan zaledwie jedno oczko, ustępuje im również bilansem bramkowym. Rywale zdobyli dotąd w czterech meczach 13 goli, Niebiescy 6. Tyski sport stracił ich 6, natomiast Niebiescy 3. Zapowiada się niezmiernie ciekawe widowisko.

U-17  Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych
12.04, godz. 11.00  MKS MOSiR Opole - Ruch Chorzów

Ostatnim z meczów przed przerwą świąteczną będzie wyjazdowy pojedynek w Lidze Makroregionalnej. Jutro, o godz. 11.00 nasz zespół zmierzy się z MKS-em MOSiR Opole. Co wiemy o tym przeciwniku? Po trzech przegranych i jednym zwycięstwie plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. 5 bramek strzelonych i 11 straconych przy bilansie bramkowym Niebieskich (15-5) ustawia faworytem spotkania oczywiście nasz zespół. Niebiescy po czterech kolejkach plasują się na drugim miejscu w tabeli ze stratą dwóch punktów zarówno do pierwszego, jak i drugiego miejsca zajmowanego kolejno przez Falubaz Zieloną Górę oraz Miedź Legnicę.

Źródło: własne

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski