Raport ligowy: w trzech meczach 17 bramek!

Czwartkowa wygrana z MKS-em MOSiR Opole zakończyła zwycięską serię trzech meczów w środku tygodnia.
Imponujący jest też uzyskany bilans bramkowy! W dwóch wczorajszych i jednym dzisiejszym spotkaniu straciliśmy zaledwie jedną bramkę zdobywając przy tym aż 17!
Rzadko spotykany wynik osiągnęli nasi juniorzy starsi, którzy pokonali w Zabrzu tamtejszy MSPN Górnik aż 10:0! Hat-trickiem popisał się Kamil Szkucik, który - dodajmy - przebywał na boisku raptem 32 minuty!
Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania wszystkich trzech spotkań. W rozwinięciu znajdziecie również odnośniki do relacji pomeczowych i wypowiedzi trenerów.

U-19  I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych
12.04, godz. 18.00  MSPN Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0:10

Wynik mówi sam za siebie. Niebiescy zdominowali ostatni w tabeli MSPN Górnik Zabrze zdobywając aż 10 goli. W momencie wykorzystania wszystkich zmian kontuzji doznał Patryk Sikora i nasza drużyna zmuszona była grać w osłabieniu. Grając w dziesiątkę przez piętnaście minut zdołała jednak strzelić jeszcze trzy gole!

U-19/JSt: "Liczyła się płynność i tempo" - pogrom z Zabrzu

U-17  Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych
12.04, godz. 15.00  MKS MOSiR Opole - Ruch Chorzów 0:5

Naturalne nawierzchnie często sprawiają naszym zawodnikom kłopot, głównie dlatego, że na co dzień mają styczność jedynie ze sztuczną murawą. Małe problemy pojawiły się i w meczu z MOSiR-em Opole. Nierówne, grząskie boisko, które chwile wcześniej zmoczył deszcz sprawiło, że nasza drużyna nie do końca mogła pokazać na co ją stać. Dodając do tego fakt, że zawodnicy mieli jeszcze w nogach sobotni mecz z Górnikiem Zabrze pozostaje nam się tylko cieszyć i podziwiać, że potrafili odnieść tak wysokie zwycięstwo!

U-17/Makroregion: ''Nie do końca byliśmy sobą'' - w Opolu na piątkę!

U-17  I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
12.04, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Tyski Sport 2:1

Po wczorajszym meczu Tyski Sport musiał się pożegnać z fotelem lidera. Zasiedli na nim Niebiescy, którzy przed starciem z tyszanami tracili do nich zaledwie jeden punkt. Mecz rozpoczął się dla rywali dobrze, zdobyli bramkę już w pierwszej minucie spotkania. Nasza drużyna nie zamierzała jednak tanio sprzedać skóry. Stracony gol podciął jej skrzydła tylko na chwilę. Przed przerwą Niebiescy doprowadzili do remisu, a w drugiej połowie kontrolowali już przebieg meczu. Decydujący cios zadał w 64 minucie Kordian Podstawa.

U-17/JMł I: ''Byliśmy lepsi o jeden szczegół'' - mamy lidera!

Źródło: własne

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski