Bilety na mecz eliminacyjny ME U-19: Polska - Białoruś na Stadionie Śląskim

W dniach od 4 - 10 października, w naszym regionie, odbędzie się Turniej Kwalifikacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Europy U-19.

Osoby chętne do wzięcia udziału w meczu Polska - Białoruś, który 7 października o godz. 16.00 zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim w Chorzowie proszone są o podanie swoich danych osobowych, tj. imię, nazwisko oraz PESEL.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 26 września, do godz. 15.00 przez trenerów naszej Akademii /kontakt/, można ich również dokonywać poprzez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Bilety są bezpłatne. Informacja o sposobie ich odbioru zostanie umieszczona na naszej stronie z początkiem przyszłego tygodnia.

Uwaga! Zamówienie może złożyć każdy, nie ma obowiązku bycia członkiem naszej Akademii!

Poniżej informacja o sposobie dystrybucji biletów na pozostałe mecze eliminacyjne:

4.10, godzina 12.00 - Arena Zabrze: Niemcy - Białoruś. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.

4.10, godzina 16.00 - Stadion Miejski w Gliwicach: Irlandia Północna - Polska. Bilety po 100 dla każdego Podokręgu i Okręgu - według zamówień - oraz pozostałe w kasie stadionu w dniu meczu.

7.10, godzina 12.00 - Stadion Miejski w Gliwicach: Niemcy - Irlandia Północna. Bilety dostępne w Podokręgu Zabrze jak i w kasie stadionu w dniu meczu.

7.10, godzina 16.00 - Stadion Śląski: Polska - Białoruś. Na ten mecz przygotowano 30.000 wejściówek. Podokręgi i Okręgi - według zamówień - otrzymają nieograniczoną ilość biletów, aż do wyczerpania się pełnej puli. Do kas Stadionu Śląskiego w dniu meczu trafi 5000 wejściówek.

10.10, godzina 18.00 - Arena Zabrze: Polska - Niemcy. Bilety po 150 dla każdego Podokręgu i Okręgu - według zamówień - pozostałe w dniu meczu w kasie stadionu w dniu meczu.

10.10, godzina 18:00 - Stadion Śląski: Białoruś - Irlandia Północna. Bilety tylko w kasie stadionu w dniu meczu.

Źródło: slzpn.katowice.pl

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski