Informacja w sprawie odbioru biletów na mecz Polska U19 - Białoruś U19 - AKTUALIZACJA

Informujemy że odbiór zamówionych biletów na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europu U-19, Polska - Białoruś, odbywać będzie się w nowym budynku klubowym przy ul. Cichej 6 w Chorzowie, począwszy od środy, 4 października do piątku, 6 października w godzinach od 10.00 - 15.00.

AKTUALIZACJA: wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że w czwartek, 5 października odbiór biletów będzie możliwy do godziny 17.30.

Jednocześnie informujemy, że osobom niepełnoletnim bilety na mecz będą wydawane tylko po przekazaniu zgody rodziców na ich osobisty odbiór o poniższej treści:

Ja (imię i nazwisko rodzica), legitymująca/-y się dowodem osobistym nr .......................... wyrażam zgodę na odbiór przez mojego niepełnoletniego syna/córkę ...................................... biletu/biletów wstępu na mecz Polska – Białoruś, który odbędzie się dnia 7.10.2017 o godz. 16:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Osobą odpowiedzialną za wydanie wejściówek jest Pani Anna Bargiel.

Źródło: własne                                    

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski