Plan sparingów w okresie jesienno-zimowym - aktualizacje

Nierozłącznym towarzyszem treningów w przerwie jesienno - zimowej są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami oraz zgrupowania przygotowawcze.
Wzorem lat ubiegłych nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się przed startem rozgrywek w meczach kontrolnych oraz turniejach, a także wyjadą na obozy zimowe, które w tym roku odbędą się w Barcicach, Rewalu oraz Jarocinie. 

Poniżej przedstawiamy plan meczów kontrolnych wraz z uzupełnianymi na bieżąco wynikami.

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH I TURNIEJÓW

U-18 / Liga Centralna

01.12, godz. 11.00 - Ruch Chorzów - Raków Częstochowa (rezerwy) 2:1 (bramki: Hołoś, Swikszcz)

07.12, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Garbarnia Kraków 3:1 (Klisiewicz -2, Swikszcz)

18.01, godz. 15.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 0:0

26.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice (seniorzy) 6:3 (Iwanek-2, Klisiewicz, Hołoś, Nowak, Świątczak)

02.02, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 1:0 (Peda)

06.02, godz. 18.00  Ruch Chorzów - AKS Mikołów 2:0 (Hołoś, Lenert)

9-16.02 Zgrupowanie w Jarocinie 

13.02, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Błękitni Wronki 4:0 (Klisiewicz, Hołoś, Gzieło, Gemborys)

16.02, godz. 13.00  Ruch Chorzów - Warta Poznań 3:2 (Nowak -3, Gemborys)

23.02, godz. 12.00  Ruch Chorzów - FC Lokomotiva Kosice 9:0 (Klisiewicz -2, Winciersz -2, Peda, Lenert, Prybyła, Gemborys, Swikszcz)

02.03, godz. 12.00  Ruch Chorzów - MKS Myszków 3:1 (Iwanek, Peda, Dąbrowski.)


 

U-17 / Liga Centralna

21.11, godz. 08.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów  5:1

04.12, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Lukam Skoczów 3:0 (Matys, Wójtowicz, Cioch)

08.12, godz. 9.00 - Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2

14.12, godz. 14.30 - Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1:2 (Kolec)

12.01, godz. ?? - MFK Żilina - Ruch Chorzów 4:0

19.01, godz. 12:00  Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1:1 (Rotuski - karny) 

25.01, godz. 08.00  UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 0:8 (Rotuski - 4, Cioch - 2, Miarka, Siwek) 

26.01, godz. 14.00  Ruch Chorzów - SMS Łódź 3:2 (Cioch -3)

01.02, godz. 16.30  Escola Varsovia - Ruch Chorzów 2:1 (Korbecki ) 

06.02, godz. 15.15  Ruch Chorzów - Hutnik Kraków 4:0 (Sommer -2, Korbecki, Starzyński) 

9 - 16.02 Zgrupowanie w Jarocinie

10.02, godz. 11.30  Lech Poznań - Ruch Chorzów  5:3 (Korbecki, Mucha, zawodnik testowany)

13.02, godz. 12.00  Błękitni Wronki - Ruch Chorzów 2:6 (Bąk -2, Cioch -2, Rotuski, Wójtowicz) 

16.02, godz. 11.00  Warta Poznań - Ruch Chorzów 3:2 (Nowak - 2, Gemborys) 

23.02, godz. 10.00  Ruch Chorzów - FC Lokomotiva Kosice 11:0 (Cioch -4, Korbeckki -2, Kolec, Lipp, Rotuski, Matys, Wójtowicz)

02.03, godz. 12.00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0:1


 

U-17 / II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

23.11, godz. 17.00  MKS Żory - Ruch Chorzów 1:0

30.11, godz. 13.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 4:0 (bramki: Roguła, Janicki, Wawrzyniuk, (samobójcza)

12.01, godz. 11.00  MSK Żilina - Ruch Chorzów 3:0

19.01, godz. 14.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Radzionków 4:1 (Bujoczek - 2, Kwiatkowski, Parchettka) 

26.01, godz. 16.00  Ruch Chorzów - UKS SMS Łódź 1:2 (Kwiatkowski)

29.01, godz. 16.30 Ruch Chorzów - Siódemka Tychy 2:1 (Grzyb, Skop)

31.01, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Niwka Sosnowiec  5:1  (Kwiatkowski -2, Roguła -2, Grzyb) 

03.02, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Widzew Łódź 6:0 (Kwiatkowski -2, Wojtek -2, Parchettka, Bujoczek)

05.02, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Polonia Łaziska 4:1 (Kwiatkowski, Wawrzyniuk, Sommer, Matys)

08.02, godz. 16.30  Ruch Chorzów - MKS Żory 0:0

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

17.02, Ruch Chorzów - Bałtyk Gdynia 0:4

02.03, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Polonia Łaziska 5:3 (Kwiatkowski - 2, Sadlak - 2, Kawalec)

12.03, godz. 16.00  Ruch Chorzów - Unia Racibórz 4:0 (Parkitny, Sadlak, Kawalec - 2)

19.03, Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 


 

U-15 / I Wojewódzka Liga Trampkarzy 

30.11, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 2:1 (bramki: Kolec, Bujoczek)

07.12, godz. 13.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów '03  2:1 (bramki: Wacławski, Bąk) 

12.12, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 3:2 (Starzyński x 2, Kolec) 

12.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - SMS Ruda Śl. '03  0:0

21.01, godz. 16.00  Ruch Chorzów - Grunwald Ruda Śl. 5:1 (Bujoczek, Kolec, Trzebińczyk, Mucha, samobójcza)

27.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Odra Wodzisław 7:1 (Bujoczek -2, Mucha -2, Skała, Skudlik, Kolec)

01.02, godz. 14.00 Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 2:0 (Skudlik, Bąk) 

16 - 23.12 Zgrupowanie w Rewalu 

16.02, godz. 20.00  Ruch Chorzów - Bałtyk Koszalin 2:5 (Skudlik, Trzebińczyk)

19.02, Bałtyk Gdynia - Ruch Chorzów 1:1 (Małysek)

08.03, Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice 0:2

12.03, SMS Ruda Śląska - Ruch Chorzów 


 

U-14 / III Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

01.12, Ruch Chorzów - ROW Rybnik  3:0 (bramki: Łosik -2, Skała)

18.01 - Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śląska 6:0 (Łosik -2, Sęk-2, Skała, Polok) 

19.01, - Turniej Knurów 

26.01, - Turniej Łaziska 

03.02, godz. 14.00 Ruch Chorzów - ROW Rybnik 8:3 (Sęk -4, Brychczy -2, Wręczycki, Skała) 

09.02. godz. 12.00  Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:1 (Nowiński)

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

17.02, Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 6:3 (Skała, Łosik, Sęk) 

20.02 - PSV Łódź - Ruch Chorzów  3:0

02. 03 - Turniej Marex CUP 

03.03, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Iskra Pszczyna 10:2 (Sęk -4, Skała -3, Polok, Brychczy, Łosik)

23.03 - Ruch Chorzów - Pogoń Nowy Bytom 7:0 ( Łosik -3, Wolski -2, Brychczy, Latusek)


 

U-13 / III Wojewódzka Liga Młodzików

01.12, godz. 09.00  Ruch Chorzów - Tyski Sport 0:5 (0:0)

05.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze (odwołany z powodu warunków atmosferycznych)

13.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Polonia Bytom (odwołany)

17.01, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 4:1 (Lenert, Wleciałowski, Sołtys, Imiolek) 

19.01 - turniej w Pszczynie

21.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 5:0 (Lenert, Latusek, Droździok, Danielowski, Sołtys)

26.01, godz. 12.30  GKS Tychy - Ruch Chorzów 4:1 (Sołtys)

30.01, godz. 18.00 - Ruch Chorzów - Pogoń Kraków 5:0 (Sołtys -2, Pisarski, Latusek, Bąk)

02.02 - turniej Łaziska Górne oraz Bytom

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

19.02 - Bałtyk Gdynia - Ruch Chorzów 3:6 (Nowiński, Wolski -2, Bąk -3)

22.02, godz. 18.00 - Ruch Chorzów - Akademia Reissa  7:0 (Bąk -4, Imiolek, Gansiniec, Kaczmarek) 

27.02, godz. 18.00 - Ruch Chorzów - Vitkovice Ostrava  1:4 (Nowiński)

02.03, godz. 9.00 - 14.00 

              Korona Kielce - Ruch Chorzów 1-2 (Lenert, Bąk)

              Drukarz Warszawa - Ruch Chorzów 3-1 (Bąk)

              Korona Kielce - Ruch Chorzów 4-2 ( Wolski, Latusek)

              Drukarz Warszawa- Ruch Chorzów 2-0

 

08.03, LKS Śląsk Koszęcin - Ruch Chorzów 5:3 (Sołtys, Wolski, samobójcza) 

10.03 - turniej UKS Ruch Chorzów III miejsce

26.03, godz. 18.00 Ruch Chorzów - Kadra Powiatu Mikołowskiego 6:0 (Bąk -2, Lenert, Molerus, Kula, Szczepaniak)


 

U-12 / IV Okręgowa Liga Młodzików Młodszych 

02.12, godz. 10.00  Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa - Górnicza 3:5 (Bogusz, Rossmann, Gielza)

12.01, godz. 09.00  Polonia Bytom - Ruch Chorzów 2:3 (Sęktas-2, Pastuszka)

14.01, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:4

20.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - TS Podbeskidzie 3:2 (Sęktas -3) 

9 - 16.02  Zgrupowanie w Barcicach

28.02, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Promotor Zabrze 7:2 (Sęktas-4, Pastuszka- 2, Kapuśniak)

03.03, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 7:2 (Gielza -3, Hachuła -2, Sęktas, samobójcza)

03.03,  Turniej im. Jerzego Wyrobka 

20.03, godz. 8.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 4:0 (Gielza-3, ), 

28.03, godz. 18.00 Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska   3:3 (Gielza, Klaja, Sęktas)


 

U-11 / IV Liga Orlików 

24,11, Polonia Bytom - Ruch Chorzów 5:20

08.12, Ruch Chorzów - MKS Żory (dwumecz: 9:4 oraz 8:7) 

09.12  - MKS Żory - Ruch Chorzów (dwumecz: 7:8 oraz 4:9)

12.01 - Turniej w Poczesnej 

14.01 - Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska 12:4   ;    9:4

20.01 - Turniej w Jastrzębiu Zdrój 

02.02 - Turniej w Siemianowicach Śl.

04.02 Ruch Chorzów - Ruch Radzionków 3:8; 3:5

9 - 16.02  Zgrupowanie w Barcicach

03.03 - Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 5:13

04.03 - Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice - dwumecz: 6:3   ; 3:5

10.03 - ROW Rybnik - Ruch Chorzów 3:0, KS Szczerbice - Ruch Chorzów 3:0; MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów 2:0

16.03 - UKS Jedność Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów 7:3

24.03 - turniej Ekstraliga Talentów 


 

U10 / IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych 

10.12, godz. 18.00 Ruch Chorzów - KSPN Pogoń Kraków

15.12, godz. 10.00 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

05.01 - Ruch Chorzów - Unia Bieruń Start 

02.02 - GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 

08.02 - Gwarek Ornontowice - Ruch Chorzów 9:3 (Bibel -2, Okoniewski) ; 6:7 (Boguta -4, Terlecki -3) 

11.03 - Ruch Chorzów - Urania Ruda Śl. 

16.03 - Ruch Chorzów - Jedność Siemianowice Śl. 3:6

22.03 - Gwarek Ornontowice - Ruch Chorzów 10:14 ; 4:13

29.03 - KKS Katowice - Ruch Chorzów 11:11  ;  6:6


Źródło: własne

 

 

NASI PARTNERZY