Wyniki spotkań ligowych

U-19 I Liga Wojewódzka A1 - TABELA 

9.11, godz. 13.00  Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 2:4 (1:0)

1:0 Jan Halczuch, 14 min.
1:1 Jakub Siwek, 60 min.
1:2 Piotr Starzyński, 63 min.
1:3 Piotr Starzyński, 73 min.

1:4 Wiktor Cioch, 76 min.
2:4 Patryk Lipkiewicz, 89 min.

Ruch: Pietrzyk – Sadlak, Lipp, Wójtowicz (46 Starzyński), Korbecki (80 Kawalec), Neugebauer, Lenert, Lazar (77 Kunicki), Lankocz, Siwek (65 Cioch), Wojtek; trener: Mateusz Michalik.
Rezerwowy: Mieszczanin.


U-17  Centralna Liga Juniorów - TABELA

9.11, godz. 13.30  Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 0:3 (0:0)

0:1 - 78 min.
0:2 - 81 min.
0:3 - 90 min.

Ruch: Wołoch – Kwiatkowski, Czajor, Wacławski, Sommer – Bąk (76' Wawrzyniuk) – Mucha, Lipik (55' Gabryś), Pytlarz (63' Bujoczek), Roguła – Matys; trener: Paweł Drapała.
Rezerwowi: P. Letkiewicz, M. Letkiewicz


U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1 - TABELA

9.11, godz. 11.00  Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec  1:2

Bramka: Skudlik

Skład: Broniszewski, Andres, Drabek, Letkiewicz M. (46' Skała), Jaskólski (65' Letkiewicz P.) , Beer, Rudzki, Skudlik, Bułka, Gawlas, Sadowski (46' Łosik)


U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1 - TABELA 

10.11, godz. 14.00  SKS Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów  3:0 (0:0)

Skład: Letkiewicz, Brychczy, Maroń, Myszor, Nowiński, Pastuszka, Polok, Nowak, Gasz, Tukaj, Wolski, Broniszewski, Łosik, Skała, Kilanowski, Szczepaniak, Ryszczyk


U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2 - TABELA

9.11, godz. 11.00  BS Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1:2 (1:0)

Bramki: Latusek -2

Skład: Grum, Gansiniec, Herko, Małkiewicz, Pisarski, Imiolek, Droździok, Faron, Lenert, Bąk, Szczepaniak, Danielowski, Kula, Chruściński, Latusek, Sołtys, Hachuła


U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1 - TABELA 

10.11, godz. 14.30  BKS Sparta Katowice - Ruch Chorzów 9:4 (6:3)

Bramki: Gielezy, Follert, Szczepaniak, Kucap

Skład: Follert, Gielezy, Grymel, Koszembar, Molerus, Sprot, Szczepaniak, Boguta, Kucap. Cebula, Herko


 

 

NASI PARTNERZY