ZNAMY TERMIN NABORÓW DO KLAS SPORTOWYCH!
WZNAWIAMY TRENINGI W TRYBIE TYMCZASOWYM!

Ruszyła Aplikacja Ruchu Chorzów! To jest nasz czas! #Czas odbudowy!

Z wielką dumą prezentujemy oficjalną Aplikację Ruchu Chorzów, która jest dla kibiców nie tylko źródłem informacji o „Niebieskich”, ale także innowacyjnym narzędziem finansowym, które poprawi sytuację finansową Klubu!  

Aplikacja Ruchu, która powstała we współpracy z Fundacją Kibica, składa się z wielu rozbudowanych modułów, takich jak aktualności, galerie, wideo, terminarz, tabela, kadra zespołu czy relacje meczowe. Użytkownicy otrzymali również dostęp do specjalnej tablicy, nazwanej przez nas „Niebieskim Facebookiem”, gdzie każdy może publikować zdjęcia, linki, dzielić się swoimi opiniami, komentować, "lajkować" i udostępniać treści.

Jednak najważniejszą, niespotykaną w skali Europy, a prawdopodobnie i świata, częścią aplikacji jest moduł finansowy. Użytkownicy poprzez codzienne zakupy mogą wspierać Ruch finansowo, nie wydając na ten cel ani grosza!

 

„Zakupy z Ruchem” można robić na dwa sposoby:

ZAKUPY STACJONARNE

Do tego celu potrzebne jest zgłoszenie w aplikacji dowolnej karty płatniczej podając jedynie jej 16-cyfrowy numer. Klub stworzył – i regularnie będzie poszerzał – sieć lokalnych punktów partnerskich. Płacenie w nich zgłoszoną kartą powoduje, że część z dokonanej transakcji trafia na konto Ruchu. Każdy punkt partnerski dobrowolnie deklaruje, jakim procentem może się podzielić z „Niebieskimi”. W ramach współpracy z punktami partnerskimi Ruchu oferuje reklamę i promocję punktu wśród swoich kibiców, a także udostępnia własne kanały komunikacji z klientami. System ten oparty jest na współpracy z operatorami terminali płatniczych.

Aplikacja Ruch Chorzów -> Partnerzy -> Sklepy stacjonarne -> Udaj się do wybranego sklepu i zapłać w nim za zakupy zarejestrowaną kartą płatniczą -> GOTOWE! WSPARŁEŚ KLUB! 

ZAKUPY INTERNETOWE

Wśród internetowych partnerów Ruchu znalazło się ponad 1000 sklepów. Wśród nich znajdziemy takie marki jak Adidas, AliExpress, Allegro, Avon, Booking.com, Castorama, CCC, Empik, Groupon, Leroy Merlin, Neonet, New Balance, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Sephora, SuperPharm i wiele, wiele innych, które również dzielą się częścią przychodów z transakcji dokonanych przez kibiców Ruchu. W tym celu wystarczy wejść do wybranego sklepu internetowego z pozycji aplikacji. Do zakupów w sieci nie jest potrzebne zgłoszenie karty płatniczej.

Aplikacja Ruch Chorzów -> Partnerzy -> Sklepy internetowe -> Wybierz sklep i kup produkt -> GOTOWE! WSPARŁEŚ KLUB! 

Podstawową zasadą działania modułu finansowego w aplikacji jest transparentność. Każdy użytkownik przed rozpoczęciem zakupów otrzymuje informację, jaki procent od dokonanej transakcji w danym sklepie trafi na konto Ruchu. Każdy użytkownik może na swoim koncie sprawdzić ilu dokonał transakcji, na jakie kwoty i ile dzięki temu udało się zarobić dla Klubu. Podobny wgląd mają punkty partnerskie. Ponadto środki uzyskiwane z użytkowania aplikacji zawsze trafiają na jasno sprecyzowany cel. Pieniądze nie są zbierane dla samego zbierania. W każdym momencie użytkownicy mogą sprawdzić w aplikacji na co aktualnie zbierane są środki, jaki jest stan zbiórki i ile dni pozostało do jej zakończenia. Kolejne cele będą wybierać sami kibice w sondach przeprowadzanych w aplikacji. Najaktywniejsi kibice będą nagradzani unikatowymi gadżetami.

W aplikacji znalazło się również centrum aukcyjne, gdzie licytowane będą wyjątkowe pamiątki i przedsięwzięcia. Przedmiotem pierwszej licytacji jest jeden dzień spędzony z drużyną Ruchu na zgrupowaniu w Kamieniu!

 Zachęcamy do pobierania aplikacji i zapoznania się z wszystkimi jej funkcjonalnościami:

Google Play

AppStore

 Źrodło: ruchchorzow.com.pl

 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności