ZNAMY TERMIN NABORÓW DO KLAS SPORTOWYCH!
WZNAWIAMY TRENINGI W TRYBIE TYMCZASOWYM!

Wielkie podziękowania dla ''Wielkiego Ruchu''!

Grudzień - świąteczny, magiczny czas. Czas obdarowywania i dawania innym radości.  Gdziekolwiek się obrócimy słyszymy o mikołajkowych akcjach, ale być może nie wszyscy wiedzą, że nam ktoś pokroju Świętego Mikołaja towarzyszy bez względu na porę roku! To jednak nie wszystko! Nie jest w swoich działaniach osamotniony, albowiem ma wielu pomocników! Na dzień dzisiejszy to dokładnie 1091 osób!

Domyślacie się o kogo chodzi? TAK! To Stowarzyszenie Kibiców "WIELKI RUCH", które wspiera nie tylko naszą Akademię, ale też pierwszą drużynę, dział marketingu i sprzedaży Ruchu Chorzów oraz Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów!

Dzięki współpracy z Wielkim Ruchem w tym roku, wraz z UKS-em mogliśmy się cieszyć z otrzymanych bramek, również tych mniejszych, bez których uzyskanie certyfikatu i srebrnej gwiazdki z PZPN nie byłoby możliwe!

Pamiętacie Turniej Niepodległości, podczas którego w Warszawie nasi zawodnicy dokończyli rozgrywki ligowe z 1939 roku? Właśnie dzięki Stowarzyszeniu młodzi "Niebiescy" mogli okazale się zaprezentować w koszulkach retro z logo Ruchu Wielkie Hajduki!

Co tu dużo mówić... Również dzięki WR nasi najmłodsi ligowcy będą mogli w rundzie wiosennej walczyć o ligowe punkty w nowych koszulkach, na których, oczywiście, znalazło się złote logo!

To jednak nie wszystko - Wielki Ruch wspiera również nasze akcje organizowane wspólnie z UKS-em, a ostatnio nawet i szerszym gronem dla "Niebieskich" Bajtli, takie jak Dzień Dziecka, Wakacje z Ruchem czy Niebieski Mikołaj, na którym pojawiło się niemal tysiąc dzieciaków!

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy pomóc ugasić kilka pożarów podczas powrotu kibiców na trybuny stadionu. Jednak nadrzędnym celem stowarzyszenia jest ciągła pomoc klubowi. Nie zapominamy o młodych piłkarzach z UKS-u czy Akademii Piłkarskiej. Nic nie udało by się zrobić bez naszych członków, kibiców o niebieskim sercu, więc ogromny szacunek przede wszystkim dla nich – podkreśla wiceprezes Wielkiego Ruchu, Grzegorz Joszko.

Jesteśmy wdzięczni każdej osobie prywatnej i każdej instytucji, która chce nam pomóc. Stowarzyszenie Wielki Ruch jest wśród nich wyjątkowe, bo zrzesza kibiców „Niebieskich”, którym los Klubu wyjątkowo leży na sercu. Dziękuję im za wsparcie, nie tylko finansowe, ale także doradcze i organizacyjne, na tym polu również możemy liczyć z ich strony na pomoc – wskazuje prezes Ruchu, Seweryn Siemianowski. 

Jak sami widzicie warto zostać członkiem Wielkiego Ruchu! Miesięczna składka w wysokości 19,20 zł to z pozoru nic wielkiego, ale kiedy w grę wchodzi 1091 osób można uczynić wiele dobrego! Liczymy na to, że liczba ta będzie stale rosła i gorąco zachęcamy do wstąpienia w szeregi członków WR. Jak to zrobić? O tym dowiecie się tutaj. 

W imieniu własnym oraz wszystkich obdarowanych serdecznie dziękujemy Zarządowi "Wielkiego Ruchu" oraz wszystkim jego członkom za okazaną pomoc, zaangażowanie i wsparcie nie tylko dla Akademii i Uczniowskiego Klubu Sportowego, ale i naszego Klubu. A skoro już o Klubie mowa przeczytajcie jaki udział na tej płaszczyźnie mają osoby działające w Wielkim Ruchu -> TUTAJ.

Dziękujemy raz jeszcze! Doceniamy! Użytkujemy z dumą!  Zobaczcie sami!

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności