Apel do rodziców: #zostanwdomu #zostanzRuchem

Szanowni Rodzice,

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pewnym jest, że wiele branż, w tym również piłkarska, boleśnie odczuje skutki szerzącej się pandemii koronawirusa. Trwamy w niepewności, bo nikt z nas nie potrafi przewidzieć jak długo ona potrwa.

Jako Akademia działająca pod szyldem Ruchu Chorzów nie możemy z dnia na dzień zawiesić działalności, a co się z tym wiąże odciążyć się od stałych zobowiązań finansowych.

Dlatego zwracamy się do Państwa z apelem, abyście nie rezygnowali i nadal regularnie opłacali składki członkowskie. Brak Waszego wsparcia może z dnia na dzień odbić się na funkcjonowaniu naszej Akademii, a w momencie powrotu do czynnych treningów zakłócić jej płynne działanie.

Nasi trenerzy cały czas pozostają do dyspozycji zawodników. Na bieżąco przekazują im plany treningowe, ćwiczenia oraz zadania techniczne, które dostosowane są zarówno do kategorii wiekowych, jak i możliwości ich wykonywania w warunkach domowych.

Żywimy nadzieję, że ciężka sytuacja, której doświadczamy niebawem ulegnie poprawie.

Każdy z nas chciałby, aby dzieci i młodzież mogły wrócić do treningów, poczuć trawę po nogami, odetchnąć wiosennym powietrzem i robić, to co kochają najbardziej. Regularne opłacanie przez Państwa składek sprawi, że w momencie, gdy wszystko wróci do normy, będzie to możliwe.

#zostanzRuchem

Przypominamy! Nie wychodźcie z domu, jeśli nie ma takiej potrzeby, zachowujcie wszelkie środki ostrożności. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by chronić siebie i swoich bliskich. 

#zostanwdomu 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności