Od 4 maja wznawiamy treningi w formie tymczasowej!

Długo czekaliśmy na ten moment i dziś możemy oficjalnie ogłosić, że z dniem 4 maja wznawiamy treningi w formie tymczasowej!

Cieszymy się, że udział w dobrowolnych zajęciach spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, dlatego też podczas ostatnich dni dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić zawodnikom oraz trenerom możliwie najlepszy komfort zajęć, a nade wszystko bezpieczeństwo zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu.

Szanowni Rodzice, Drodzy Zawodnicy!

To wyjątkowy czas, który wymaga wyjątkowych rozwiązań, naszej odpowiedzialności i pełnej współpracy.

Prosimy o dokładne zapoznanie się, wydruk oraz pisemną akceptację

„REGULAMINU TRENINGÓW TYMCZASOWYCH W OKRESIE PANDEMII” <<< -  do pobrania i wydruku

Ważne ! Podpisany Regulamin należy oddać trenerowi przed rozpoczęciem pierwszego z treningów! Zawodnik, który tego nie uczyni nie zostanie dopuszczony do zajęć!
Uwaga! Osoby, które nie mają możliwości wydruku Regulaminu proszone są o zgłoszenie się do trenera prowadzącego przed pierwszym treningiem w celu odebrania druku i jego podpisania.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć w pierwszym kroku ku normalności skróciliśmy czas treningów do 45 minut. Jesteśmy jednak przekonani, że ograniczenie grup do sześciu zawodników znacznie zwiększy intensywność i wydajność tych zajęć.
Informacji o podziale na grupy, godzinie oraz miejscu rozpoczęcia treningów udziela trener prowadzący! 

Raz jeszcze apelujemy! W tym niełatwym czasie wykażmy się wyrozumiałością, odpowiedzialnością i samodyscypliną! Pamiętajmy, że obecna forma treningów jest tymczasowa, a zdrowie zawsze będzie sprawą nadrzędną!

Do zobaczenia na boisku!!!

„REGULAMIN TRENINGÓW TYMCZASOWYCH W OKRESIE PANDEMII” <<< - do pobrania i wydruku

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności