RAPORTY MECZOWE - WYNIKI, KADRA, STRZELCY BRAMEK, WYWIADY

Przez całą zakończoną właśnie rundę wyniki spotkań ligowych z każdego tygodnia znaleźć można było w niniejszym artykule wraz z odnośnikiem odsyłającym do pomeczowych raportów. 

Sprawdźcie jak spisaliśmy się podczas ostatniego tegorocznego weekendu ligowego, a już od jutra startujemy z podsumowaniem jesieni przez naszych trenerów!  

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 22 - 22  LISTOPADA 2020:

sobota, 21 listopada
 
godz. 9.30  Podlesianka Katowice - Ruch Chorzów /U14 4:10
U14: ''Mecz wyglądał rozrywkowo'' - wygrana z Podlesianką
 
godz. 11.30 Górnik 09 Mysłowice  - Ruch Chorzów - /U12 7:1
U12: ''Zwycięstwa przyjdą z czasem'' - przegrana w Katowicach
 
niedziela, 22 listopada
godz. 9.00  Ruch Chorzów - LKS Pogoń Imielin /U13 6:2
 
godz. 14.00  GKS Tychy - Ruch Chorzów /U19 0:2
 
godz. 14.00  Ruch Chorzów - APN Katowice /U11 10:0

14 listopada, sobota

godz. 9:00 GKS GIEKSA Katowice - Ruch Chorzów /U13 0:1
U13: ''Drużyna dobrze pracowała w obronie'' - Gieksa ponownie pokonana

godz. 9:00 Ruch Chorzów - Sparta Katowice /U14 6:0
U14: ''Musimy grać z lepszymi'' - wysoka wygrana ze Spartą

godz. 9:00 AKS Mikołów - Ruch Chorzów /U11 1:11
U11: ''Cieszy dużo ciekawych, przemyślanych akcji'' - wygrywamy w Mikołowie

godz. 11:00 Jedność Siemianowice - Ruch Chorzów /U12 6:2
U12: ''Zagraliśmy bardzo słabo'' - bez błysku w meczu z Jednością

godz. 13:30 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław /U17 CLJ 2:6
CLJ U17: ''Byliśmy bezradni'' - przegrywamy ze Śląskiem Wrocław

godz. 13:45 Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze /U17 3:3
U17: ''Nie powinniśmy stracić punktów'' - remis z Gwarkiem

15 listopada, niedziela

godz. 11:00 Ruch Chorzów - GKS 1962 Jastrzębie /U19 5:0
U19: ''Przeciwnik czekał na nasz błąd'' - hat-trick Wójtowicza i wygrana z Jastrzębiem

18 listopada, środa

godz. 14:00 Ruch Radzionków - Ruch Chorzów 1:6
U19: ''Spotkanie na plus'' - wygrana w zaległym meczu

19 listopada, czwartek

godz. 18:00 BS Polonia Bytom - Ruch Chorzów /U15 1:3
U15: ''Nie zagraliśmy wielkiego spotkania'' - Polonia pokonana


 TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 7 - 13  LISTOPADA 2020:


sobota, 7 listopada

godz. 09:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów /U17 6:0
U17: ''To pokrzyżowało nam plany'' - przegrywamy w derbach

godz. 09:00 GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów /U12 3:0
U12: ''Widać dużo pozytywnych efektów'' - Gieksa wygrywa na własnym terenie

niedziela, 8 listopada

godz. 09:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice /U15 0:2
U15: ''Nie zdołaliśmy umieścić piłki w siatce'' - przegrywamy z Piastem

godz. 09:00 Ruch Chorzów - Lechia 06 Mysłowice /U14 5:1
U14: ''Nie pasowaliśmy do tej ligi'' - wygrywamy i awansujemy!

godz. 10:00 ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów /U19 2:10
U19: ''Początek drugiej połowy był decydujący'' - Niebiescy gromią ROW!

godz. 12:30 Sparta Katowice - Ruch Chorzów /U11 4:3
U11: Przegrana ze Spartą

godz. 14:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec /U13  1:3
U13: ''Zasługiwaliśmy na remis'' - Zagłębie inkasuje trzy punkty

godz. 15:30 Rozwój Katowice - Ruch Chorzów /U17 CLJ 1:2
CLJ U17: ''Potrafiliśmy wyciągnąć wynik'' - wygrywamy z Rozwojem

poniedziałek, 9 listopada

godz. 16:30 Sparta Katowice - Ruch Chorzów /U10 6:1

U10: Zwycięstwo w meczu ze Spartą

wtorek, 10 listopada

godz. 14:30 Ruch Chorzów - APN Katowice
mecz przełożony na 22.11 - godz. 14.00 - Kresy 

czwartek, 12 listopada

godz. 8:30 Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1:2
U17: ,,Byliśmy bardzo nieskuteczni'' - Przegrywamy mecz z Zagłębiem Sosnowiec

piątek, 13 listopada

godz. 14:00 Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice /U11 8:1
U11: ''Było widać, że jesteśmy drużyną lepszą'' - pokonujemy lidera


TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 31 PAŹDZIERNIKA - 3 LISTOPADA 2020:


sobota, 31 października 

godz. 9:00 Ruch Chorzów - BS Polonia Bytom /U17 0:2
 
 godz. 9:00 Rozwój Katowice - Ruch Chorzów /U15 1:4
 
 godz. 10:45 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów /U10 gr. I 4:19
 
 godz. 11:00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice /U19 9:0 
 
wtorek, 3 listopada
 
godz. 14:30 AKS Wyzwolenie Chorzów - Ruch Chorzów /U11 1:3
u11: Wygrywaamy z AKS Wyzwolenie

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 24 - 30 PAŹDZIERNIKA 2020:
Sobota, 24 października
 
godz. 09.30  UKS MOSiR Myszków - Ruch Chorzów /U17 0:15 
 
godz. 10.00  UKS Szopienice - Ruch Chorzów / U14 1:5
 
godz. 10.00  Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice / U12 5:1
 
godz. 12.00  Ruch Chorzów - SKS Gwarek Zabrze / CLJ U17 1:0
 
Niedziela, 25 października
 
godz. 09.00  Ruch Chorzów - LKS Pogoń Imielin / U15 3:0
 
 
godz. 11.00  LKS Unia Kosztowy - Ruch Chorzów / U10 gr. II 12:1
 
godz. 13.00  MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów / U13 0:5
 
Poniedziałek, 26 października
godz. 15.00  UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów / U10 gr. I
mecz przełożony
 
Wtorek, 27 października
godz. 15.00  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice / U11  
mecz przełozony
 
Piątek, 30 października
godz. 14.00  OKS Odra Opole - Ruch Chorzów

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 17 - 23 PAŹDZIERNIKA 2020
 
Sobota, 17 października
godz. 11.30  Górnik Zabrze - Ruch Chorzów / CLJ U17 1:0
 
godz. 14.00  Ruch Chorzów - UKS Sprint Katowice / U14 25:0
U14: Wysokie zwycięstwo trampkarzy młodszych                                                       
 
Niedziela, 18 października 
godz. 09.00  Ruch Chorzów - Skra Częstochowa / U15 8:0
 
godz. 10.00  Stadion Chorzów - Ruch Chorzów / U12 8:0
 
godz. 11.30  Ruch Chorzów - Skra Częstochowa / U19 5:0
 
 
godz. 16.15  Ruch Chorzów - BKS Sparta Katowice / U13 5:2
Poniedziałek, 19 października
godz. 15.00  Ruch Chorzów - Józefka Chorzów / U10 gr. II 3:4
 
godz. 16.30  Ruch Chorzów - SRS Orlik Ruda Śl. / U10 gr. I 5:13
 
TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 10 - 16 PAŹDZIERNIKA 2020:
 
sobota, 10 października
godz. 9:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów /U15 3:0
 
godz. 10:00 PKS Józefka Chorzów - Ruch Chorzów /U17 1:2
 
godz. 11:30 Ruch Chorzów - AKS Mikołów /U12 - Kresy 0:3
 
niedziela, 11 października
godz. 10:00 Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów /U19 2:6
U19: ,,Dyktowaliśmy warunki'' - pokaźna wygrana w derbach ze Stadionem Śląskim
 
godz. 10:00 UKS Jedynka Łazy - Ruch Chorzów /U13 1:1
 
godz. 15:30 PKS Józefka Chorzów - Ruch Chorzów /U10 gr. A 5:11
U10: Zwycięstwo w meczu z Józefką
 
poniedziałek, 12 października
godz. 16:00 GKS GIEKSA Katowice - Ruch Chorzów /U10 gr. B
 
wtorek, 13 października
godz. 16:30 Ruch Chorzów - GKS Urania Ruda Śląska /U11 -Kresy
 

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 3 - 9 PAŹDZIERNIKA 2020

sobota, 3 października

godz. 9:00 SRS Gwiazda Ruda Śląska - Ruch Chorzów /U12 4:1
U12: ''Pogubiliśmy się w naszej grze'' - Gwiazda inkasuje trzy punkty
 
godz. 11:00 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów (U17 /Kresy) 2:2
U17: ''Można być zawiedzionym'' - derby na remis
 
 
niedziela, 4 października
 
godz. 11:00 Ruch Chorzów - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski /U19  (Cicha 6) 7:0
 
godz. 11:00 KS Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów / U13 2:0
 
godz. 11:30 Ruch Chorzów - LKS Unia Kosztowy /U14 6:1
 
poniedziałek, 5 października
 
godz. 16:15 Ruch Chorzów - LKS Pogoń Imielin /U10 gr. B (Kresy) 0:13
 
wtorek, 6 października
 
godz. 17:00 Ruch Chorzów - UKS Szopienice /U11 (Kresy) 3:3
U11:Remisujemy z Szopienicami
 
środa, 7 października
 
godz. 11:15 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów /U14 (Kresy) 0:8
 
godz. 15:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin /U17 CLJ 1:0

TYGODNIOWY PLAN LIGOWY: 26 WRZEŚNIA - 2 PAŹDZIERNIKA 2020:


 sobota, 26 września

godz. 09:00 SKS Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów S.A /U17 2:7
 
godz. 11:00 KS Górnik 09 Mysłowice - Ruch Chorzów S.A /U12 3:1
 
godz. 12:00 MKS Zaborze - Ruch Chorzów S.A. /U19 0:8
 
godz. 12:00 Ruch Chorzów - LGKS 38 Podlesianka Katowice - /U14 (Kresy) 12:1
 
niedziela, 27 września
 
godz. 08:30 Ruch Chorzów S.A - BS Polonia Bytom S.A /U15 (Kresy) 6:1
 
godz. 10:00 LKS Pogoń Imielin - Ruch Chorzów S.A /U13 1:1
 
poniedziałek, 28 września
 
godz. 16:00 GKS GIEKSA Katowice - Ruch Chorzów S.A /U10 2:4
godz. 16:00 AKS Mikołów - Ruch Chorzów S.A /U10 10:2
 
wtorek, 29 września  
 
godz. 17:00 Ruch Chorzów S.A - AKS Mikołów /U11 (Kresy) 18:3
 
środa, 30 września
godz. 14:00 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów S.A /U17 CLJ 2:0
 

 TYGODNIOWY PLAN LIGOWY 12 - 18 WRZEŚNIA 2020: 

Sobota, 19 września

godz. 10.00 Piast Gliwice - Ruch Chorzów / U15 2:2
U15: ,,Tempo spotkania cieszyło kibiców'' - remisujemy z Piastem

godz. 11.00 Ruch Chorzów - RKS Raków Częstochowa / U19 6:1
U19:,,Cieszy wynik, a gra jeszcze bardziej'' - pokonujemy lidera!

godz. 11.00 Lechia 06 Mysłowice - Ruch Chorzów / U14 4:5
U14: ,,Sztuką jest wyciągać wnioski'' - wygrana w meczu na szczycie

godz. 11.30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze / U17 1:7
U17: ,,Zdecydowało zaangażowanie'' - wysoka przegrana z Górnikiem.

godz. 14.00 Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice / U12 (Kresy) 0:15
U12: ,,Podnosimy głowy do góry i gramy dalej'' - porażka z Gieksą

Niedziela, 20 września
godz. 12.00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice / CLJ U17 (Cicha) 0:3

CLJ U17: ''Nie było szans na wygraną'' - Rozwój skuteczniejszy

godz. 17.00 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów / U13 1:8

U13: ''Nie można się wyłączać z meczu'' - pewna wygrana w Sosnowcu

Poniedziałek, 21 września
godz. 16.00 Ruch Chorzów - MKS Śląsk Świętochłowice / U10 gr. I (Kresy) 17:3

U10 A/B: Zagraliśmy ze Śląskiem i Górnikiem

godz. 17.30 Ruch Chorzów - Górnik 09 Mysłowice / U10 gr. II (Kresy) 4:6

U10 A/B: Zagraliśmy ze Śląskiem i Górnikiem

Wtorek, 22 września

godz. 16.00 APN Katowice - Ruch Chorzów / U11 2:14

U11: ''Brawa za kreatywność'' - APN pokonany

Środa, 23 września
godz. 16.00 BKS Sparta Katowice - Ruch Chorzów / U14  1:6

U14: Wysoka wygrana w Katowicach

godz. 17.30 Ruch Chorzów - UKS Jedność Siemianowice Śl. / U12 (Kresy) 5:7

U12: ''Oglądaliśmy widowiskowy futbol'' - przegrywamy wygrany mecz

Czwartek, 24 września

godz. 17.30 Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice / U13 (Kresy) 3:2

U13: ''Są duże powody do radości'' - zacięty pojedynek i wygrana z Gieksą

Piątek, 25 września
godz. 17.00 UKS Szopienice - Ruch Chorzów / U11 10:6

U11: ''Jest to dla nas nauczka'' - UKS Szopienice


TYGODNIOWY PLAN LIGOWY 12 - 18 WRZEŚNIA 2020: 


SOBOTA, 12 września

 godz. 9:00 Ruch Chorzów - UKS Szopenice /U14 - Kresy 9:0 /foto/

U14: ''Martwi brak skuteczności'' - wysoka wygrana z Szopienicami /foto/

godz. 9:00 MKS Śląsk Świętochłowice - Ruch Chorzów /U12 1:2

U12: ''Determinacja i wola walki'' - inkasujemy pierwsze trzy punkty

godz. 10:30 MKS Śląsk Świętochłowice, Orlik Ruda Śląska, AKS Mikołów, UKS AP Champions - Ruch Chorzów  /U9

Liga żaków 2012-2013: Adlerki poza konkurencją! /foto/

godz. 11:00 BS Polonia Bytom - Ruch Chorzów /U17 5:2

U17: ''Zagraliśmy tak samo ślamazarnie'' - z Bytomia bez punktów

godz. 11:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze /U19 (Cicha 6) 0:3 /foto/

U19: ''Nie byliśmy dzisiaj sobą'' - przegrywamy derby /foto/

godz. 12:00 Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa Górnicza /U13 - Kresy 1:1

U13: ''Każdy dał z siebie wszystko'' - podział punktów z MUKP

godz. 12:30 Gwiazda Ruda Śląska, Rozwój Katowice, Pogoń Imielin - Ruch Chorzów /U9 

Liga żaków 2012-2013: Adlerki poza konkurencją! /foto/

NIEDZIELA, 13 września

godz.9:00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice /U15 - Kresy 12:0

U15: ''Podejmowaliśmy dobre decyzje'' - wysoka wygrana z Rozwojem

godz. 11:30 Ruch Chorzów - Odra Opole /CLJ U17 - Cicha 6 3:0

CLJ U17: ''Bardzo ważny mecz'' - pewna wygrana z Odrą

PONIEDZIAŁEK, 14 września

godz. 17:30 Ruch Chorzów - KS Academia Espanola /U10 gr. I - Kresy  17:3

godz. 16:30 MKS Mysłowice - Ruch Chorzów /U10 gr II 9:3

U10 A/B: Wygrana i przegrana orlików  

 WTOREK, 15 września

godz. 17:30 Ruch Chorzów - AKS CEZ Wyzwolenie Chorzów - Ruch Chorzów /U11 - Kresy 8:3 

U11: ''Nasza przewaga była coraz większa'' - Wyzwolenie pokonane

CZWARTEK, 17 września

godz. 17:00 GKS Urania Ruda Śląska - Ruch Chorzów /U11 

U11: ''Bramkę zdobywa cała drużyna'' - zgodnie z planem w Rudzie Śląskiej


TYGODNIOWY PLAN LIGOWY 5 - 11 WRZEŚNIA 2020 


Sobota, 5 września
godz. 08.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów / U14  5:1 << kliknij na wynik

godz. 10.00  LKS Pogoń Imielin - Ruch Chorzów / U15  1:1 << kliknij na wynik
godz. 11.00  AKS Mikołów - Ruch Chorzów / U12 6:2 << kliknij na wynik
godz. 11.30  SKS Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów /CLJ U17 0:4 << kliknij na wynik
godz. 12.00  UKKS Katowice (2010) - Ruch Chorzów (2011) / U10 gr. B 26:0 << kliknij na wynik
godz. 15.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów / U19 5:1 << kliknij na wynik
godz. 16.30  Ruch Chorzów - UKS MOSiR Myszków /U17 7:0 << kliknij na wynik
 
Niedziela, 6 września
godz. 09.00  Ruch Chorzów - UKS Jedynka Łazy / U13 5:4 << kliknij na wynik
 
Poniedziałek, 7 września
godz. 18.00  Ruch Chorzów - MKS Siemianowiczanka / U10 gr. B 17:3 << kliknij na wynik
 
Wtorek, 8 września
godz. 17.30  Ruch Chorzów - BKS Sparta Katowice / U11  3:1 << kliknij na wynik
 
Środa, 9 września
godz. 14.00  TS Podbeskidzie - Ruch Chorzów / U19  2:1
godz. 16.30  UKS Sprint Katowice - Ruch Chorzów / U14 0:21
godz. 17.30  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów / U12  0:6
 
Czwartek, 10 września
godz. 16.00  BKS Sparta Katowice - Ruch Chorzów / U13 3:1
 
 
Piątek, 11 września
godz. 16.00  GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów / U11 8:5
godz. 17.00  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów / U10 gr. A 5:4
 

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności