Tydzień z ligą: 24 - 30 października

Startuje następna kolejka piłkarskich zmagań drużyn naszej Akademii. Począwszy od soboty aż do piątku rozegranych zostanie 10 spotkań. Decyzją rządzących mecze te odbywać się będą bez udziału publiczności. 
Wyniki spotkań oraz relacje pomeczowe dostępne będą, tradycyjnie, w jednym artykule, który można znaleźć TUTAJ lub w menu po prawej stronie.  

Sportową rywalizację rozpoczniemy od wyjazdowego spotkania w Myszkowie. Drużyna juniorów młodszych prowadzona przez trenera Daniela Tukaja spróbuje podtrzymać zwycięską passę w meczach z tamtejszym UKS-em, po tym jak na własnym terenie zwyciężyła 7:0.

Drugim sobotnim spotkaniem będzie starcie w ramach ligi trampkarzy młodszych. W tym meczu podopieczni trenera Damiana Łukasika zmierzą się na wyjeździe o godz. 10.00 z UKS-em Szopienice. O tej samej godzinie odbędzie się pojedynek Ruchu Chorzów ze Śląskiem Świętochłowice w kategorii młodzika młodszego. W ostatnim z meczów drużyna juniorów młodszych występująca w Centralnej Lidze Juniorów zmierzy się przy Cichej 6 z zespołem Gwarka Zabrze.

Niedziela zwiastuje w trzy starcia piłkarskie. Już o godz. 9.00 trampkarze pod wodzą trenera Piotra Bogusza podejmą na ,,Kresach'' zespół z Imielina. W drugim niedzielnym meczu orlicy młodsi wyjadą na bój z Unią Kosztowy. Ponadto w niedzielę czeka nas jeszcze starcie młodzików, którzy wyjadą na mecz do Dąbrowy Górniczej.

Poniedziałek i wtorek to jak zawsze arena walk dla orlików. W poniedziałek orlicy młodsi zmierzą się w derbowym pojedynku z UKS-em Ruch Chorzów, a we wtorek orlicy starsi rozegrają mecz z GKS Gieksą Katowice.

Na deser pozostało nam piątkowe starcie juniorów młodszych w ramach Centralnej Lidze Juniorów. Zawodnicy trenera Pawła Drapały wyjadą do Opola na mecz z miejscową Odrą.

Jeszcze raz przypominany o zakazie uczestnictwa w wydarzeniach sportowych w roli widza. Zachęcamy do śledzenia poczynań młodych ,,Niebieskich'' piłkarzy na naszych portalach.


Źródło: własne

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności