Ostatnie weekend z ligą w tym roku - gramy!

W ostatni ligowy weekend w tym roku wszystkie oczy zwrócone będą na mecz juniorów starszych, którzy w decydującym starciu o awans do Ligi Makroregionalnej zmierzą się w niedzielę na wyjeździe z GKS-em Tychy. Wkrótce na temat tego meczu napiszemy więcej na naszej stronie, dziś już zdradzimy, iż jego wynik będzie relacjonowany na żywo na naszym profilu facebook'owym.

Zanim jednak na boisko wybiegną podopieczni trenera Mateusza Michalika czekają nas pozostałe, ostatnie w tym roku, mecze ligowe. W ciągu najbliższych dwóch dni rozegrane zostanie pięć spotkań, które z powodu panującej sytuacji epidemicznej, rozegrane zostaną bez udziału publiczności.

W sobotni poranek ostatni mecz w IV lidze okręgowej rozegra drużyna trampkarzy młodszych i jak wiemy chłopcy już wcześniej zapewnili sobie awans do wyższej ligi. Na zakończenie rundy jesiennej rywalem zespołu trenera Damiana Łukasika będzie Podlesianką Katowice. W sobotę swój mecz rozegra także zespół trenera Sławomira Podlasa. Młodzicy młodsi zagrają na własnym stadionie z Górnikiem 09 Mysłowice.

W niedzielę o godzinie 9.00 zostanie rozegrana ostatnia kolejka w III lidze młodzika, w której to podopieczni trenera Jakuba Brzozowskiego zajmują drugie miejsce w tabeli. Rywalem ,,Niebieskich'' będzie Pogoń Imielin.  W tym dniu zaległe spotkanie z APN Katowice rozegra również drużyna trenera Łukasza Jońca. Chłopcu uplasowali się na 4 pozycji w klasyfikacji i pozycja ta pozostaję niezagrożona niezależnie od wyniku niedzielnego meczu.

Przypominamy, że ze względu na obostrzenia wszystkie mecze rozegrane zostaną bez udziału publiczności. Wyniki, składy, strzelców bramek oraz wypowiedzi trenerów znaleźć będzie można, tradycyjnie, w naszym artykule RAPORTY MECZOWE - WYNIKI, KADRA, STRZELCY BRAMEK, WYWIADY.

Źródło: własne

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności