Sierpień z Akademią Piłkarską RUCH CHORZÓW

Jak zorganizować czas dziecku, które spędza wakacje w mieście? My proponujemy, by zażyło trochę „Ruchu” podczas otwartych treningów Akademii Piłkarskiej, na których gościć będą piłkarze 3. drużyny w Polsce!Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 10 lat  na zajęcia piłkarskie organizowane przez Akademię Piłkarską Ruchu Chorzów S.A.

Treningi odbywać się będą pod okiem wykwalifikowanych trenerów w poniedziałki, środy i czwartki od godz. 16:00 do 17:30  na boisku przy ul. Filarowej w Chorzowie. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 sierpnia.
Na treningach nie zabraknie na pewno dobrej zabawy i, co najważniejsze, radości z gry w piłkę nożną! Duży nacisk położony będzie na tzw. „małe gry” oraz gry zadaniowe rozwijające kreatywność i „myślenie boiskowe” młodych piłkarzy. W wybranych zajęciach uczestniczyć będą piłkarze Ruchu Chorzów, brązowego medalisty Ekstraklasy sezonu 2013/2014!

Na trening należy zabrać ze sobą kompletny strój piłkarski – getry , spodenki i koszulkę oraz buty sportowe. Wszelkie pytania prosimy kierować do trenera Mateusza Markiewicza – tel. 669 629 073.
Przyjdź i trenuj w Ruchu bez zobowiązań! Zapraszamy!

źródło: ruchchorzow.com.pl

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ROZGRYWKI LIGOWE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności