Tydzień z ligą - walczymy!

Zbliża się weekend, a wraz z nim nadchodzą kolejne piłkarskie emocje. Zawodnicy naszej akademii aż 13 razy wybiegną na murawę, aby powalczyć o ligowe punkty. Nieco ponad połowa spotkań zostanie rozegrana na boisku rywala. Sześciokrotnie wystąpimy w roli gospodarza i już dzisiaj zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w wspieraniu młodych adeptów piłki nożnej.

Tradycyjnie to sobota będzie najbardziej intensywnym dniem w całym kalendarzu gier, albowiem odbędzie się w nią 6 meczów. Rozpoczniemy o poranku meczem orlików młodszych i trampkarzy młodszych. Następnie będziemy mogli podziwiać derby pomiędzy Stadionem Śląskim, a drużyną juniorów starszych. Tuż przed południem wystąpią młodzicy młodsi, a równo w południe odbędzie się mecz Centralnej Ligi Juniorów Młodszych, w którym zespół trenera Pawła Drapały zmierzy się w Tychach z miejscowym GKS. Popołudniu odbędzie się jeszcze mecz młodzików, którzy na własnym stadionie podejmą APN Siemianowice Śląskie.

Niedziela przyniesie nam trzy ligowe spotkania. Równo o 9 wystartują mecze orlików i trampkarzy. Ci pierwsi wyjadą do Rudy Śląskiej na mecz z orlikiem, natomiast zespół Piotra Bogusza podejmie u siebie Polonię Bytom. Godzinę po młodszych kolegach rozpocznie się spotkanie w kategorii juniora młodszego. Podopieczni trenera Daniela Tukaja zmierzą się na wyjeździe z Józefką Chorzów.

Poniedziałek to dwa popołudniowe starcia. Pierwsi na boisko wybiegną orlicy młodsi, którzy w Mysłowicach zmierzą się z Lechią 06 Mysłowice, a nieco później swój drugi mecz rozegrają orlicy starsi, którzy podejmą żeńską drużynę UKKS Katowice.

Całość zamknie się środowym meczem trampkarzy z Gwarkiem Zabrze.

18 września, sobota

9:00 Ruch Chorzów - BKS Sparta Katowice /U10

9:30 RAPID Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów /U14

10:00 Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów /U19

11:00 UKS Szopienice - Ruch Chorzów /U12

12:00 Ruch Chorzów - 1. FC Katowice /U10

12:00 GKS Tychy - Ruch Chorzów /U17 CLJ

14:00 Ruch Chorzów - APN Siemianowice Śląskie /U13

19 września, niedziela

9:00 Orlik Ruda Śląska - Ruch Chorzów /U11

9:00 Ruch Chorzów - Polonia Bytom /U15

10:00 Józefka Chorzów - Ruch Chorzów /U17

20 września, poniedziałek

16:00 Lechia 06 Mysłowice - Ruch Chorzów /U10

17:00 Ruch Chorzów - UKKS Katowice /U11

22 września, środa

16:45 Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze /U15

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności