Tydzień z ligą 9 - 13 październik

Nadchodzi w końcu upragniony weekend, a wraz z nim również mecze młodych zawodników naszej Akademii. W przeciągu pięciu najbliższych dni zostanie rozegranych aż 11 spotkań. Jedynie dwa mecze orlików młodszych odbędą się na boisku rywala. Pozostałe pojedynki rozegrane zostaną w Chorzowie, dlatego zachęcamy Państwa do przyjścia na stadion i dopingowania ,,Niebieskiego'' narybku.

7 spotkań zagramy w sobotę. Piłkarskie emocje będą towarzyszyły nam w ten dzień od samego rana, aż do zachodu słońca. Pierwsze pojedynki odbędą się już o godzinie 9:00, a zmierzą się w nich juniorzy młodsi oraz młodzicy młodsi. Zaraz po skończeniu tych spotkań rozpocznie się mecz juniorów starszych, którzy na bocznym boisku przy ulicy Cichej 6 podejmą Podbeskidzie Bielsko Biała. O 13:30 odbędą się trzy spotkania równocześnie. Na stadionie przy ulicy Filarowej trampkarze młodsi podejmą Rekord Bielsko Biała, na Kresach dojdzie do meczu Centralnej Ligii Juniorów, pomiędzy drużyną trenera Pawła Drapały, a Śląskiem Wrocław. Natomiast na wyjazdowe starcie udadzą się orlicy młodsi, którzy zagrają z Rozwojem Katowice. Na zakończenie dnia odbędzie się jeszcze spotkanie młodzików, którzy zmierzą się z Podlesianką Katowice.

Niedzielne emocje również rozpoczniemy już z samego rana, a wszystko dzięki pojedynkowi trampkarzy, którzy podejmą na kresach Raków Częstochowa. Tego dnia odbędzie się także spotkanie orlików młodszych, którzy wyjadą na spotkanie z Unią Kosztowy.

W poniedziałek odbędzie się mecz orlików, którzy podejmą w derbowym starciu GKS Katowice. W środę czeka nas jeszcze drugie starcie orlików młodszych, którzy rozegrają zaległe spotkanie z SMS Ruda Śląska.

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności