Espanola Klubem Partnerskim Ruchu

Fundacja Espanola została nowym Klubem Partnerskim Ruchu Chorzów. Witamy w szeregach "Niebieskiej Rodziny" i dziękujemy za zaufanie.

- Jesteśmy fundacją, która rozwija się głównie w dziedzinie piłki nożnej. Jak sama nazwa wskazuje, staramy się przenieść w niektórych elementach hiszpański model gry na nasz polski teren. Mamy wielu wyróżniających się, utalentowanych zawodników, którym pragniemy zapewnić rozwój na najwyższym poziomie. Ruch Chorzów z pewnością jest klubem, na którym można się oprzeć. Infrastruktura, doświadczenie, poziom szkolenia - to partnerstwo może być dla naszych piłkarzy bardzo ważnym krokiem - mówi współzałożyciel fundacji Mariusz Talarczyk.

Skąd pomysł, by współpraca weszła na pole formalne? - Chcieliśmy sformalizować współpracę z Klubem, bo tak naprawdę ona już trwa. Niedawno jeden z wyróżniających się zawodników przeszedł do klasy sportowej pod egidą Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów i świetnie sobie tam radzi. Fajnie, że możemy to zrobić na zasadach partnerskich - dodaje Mariusz Talarczyk.

Zadowolenia z pozyskania już dziewiętnastego Klubu Partnerskiego nie kryją władze Klubu. - Cieszymy się, że kolejna organizacja wychowująca dzieci i młodzież w futbolowym duchu, dostrzegła potencjał Ruchu Chorzów i zamierza wspólnie kształcić przyszłe futbolowe gwiazdy. Serdecznie witamy na Cichej Fundację Espanola, która poszerza grono naszych Klubów Partnerskich i życzymy samych sukcesów szkoleniowych - mówił prezes Seweryn Siemianowski.

Witamy przy Cichej!

źródło: Ruch Chorzów

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności