Obozy letnie
Obozy letnie
Wakacje z Ruchem - zapisy rozpoczęte
Wakacje z Ruchem - zapisy rozpoczęte

Weekend z ligą: 13 - 14 września 2014

Sześć meczów w sobotę oraz trzy w niedzielę – tak w skrócie przedstawia się w grafik spotkań ligowych Niebieskich na najbliższy weekend.

Z dziewięciu spotkań dwa zostaną rozegrane w Chorzowie, w pozostałych nasze drużyny wystąpią w charakterze gości.

 

O umocnienie na pozycji lidera powalczą juniorzy młodsi z pierwszej oraz drugiej ligi wojewódzkiej, którzy swoje wyjazdowe mecze mają zaplanowane na godz. 11.00 w sobotę.

Drużyna trenera Mateusza Michalika uda się do Jastrzębia, gdzie zagra z MOSiR-em, który do tej pory przegrywał trzykrotnie, wygrywając tylko raz i z bilansem trzech punktów plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli.

Podopieczni trenerów Daniela Tukaja oraz Mateusza Markiewicza obiorą kierunek na Częstochowę, gdzie gospodarzem meczu będzie tamtejsza Skra. Rywale tracą w tabeli do naszej drużyny dwa „oczka”, więc ewentualne zwycięstwo pozwoli odskoczyć Niebieskim na pięć punktów.

Tuż po zakończeniu tego spotkania na boisku w Częstochowie ponownie zmierzą się zespoły Skry i Ruchu -  o godz. 13.30 rozpocznie się mecz w ramach rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych.

W pozostałych spotkaniach rocznik 2000 rozegra o godz. 12.00 mecz z MKS Żory zajmującym ostatnią lokatę w tabeli, natomiast druga drużyna rocznika 2001 podejmie na własnym boisku zespół 1 FC Katowice – początek o godz. 12.30. Sobotę z ligą zamknie wyjazdowy mecz rocznika 2003 z Kamionką, który został zaplanowany na godz. 15.00

W niedzielę, o godz. 10.00 odbędą się kolejne dwa spotkania. Rocznik 2003 wystąpi w roli gospodarza w meczu z UKS Jedność Siemianowice Śląskie, natomiast rok młodsi zawodnicy zmierzą się w Jaworznie z Górnikiem.

W najważniejszym niedzielnym meczu nasza drużyna biorąca udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów powalczy o przerwanie złej passy z Bałtykiem Koszalin. Bałtyk po pięciu meczach zgromadził identyczną liczbę punktów, a Niebiescy wyprzedzają rywali lepszym o jedno oczko bilansem bramkowym. Pierwszy gwizdek sędziego w tym meczu zaplanowany został na godz. 11.00.

WEEKEND Z LIGĄ W PIGUŁCE:

Sobota, 13 września

godz. 11.00  MOSiR Jastrzębie - Ruch Chorzów (I Woj. Liga Juniorów Mł.)

godz. 11.00  Skra Częstochowa - Ruch Chorzów (II Woj. Liga Juniorów Mł.)

godz. 12.00  MKS Żory - Ruch Chorzów (II Woj. Liga Trampkarzy - 2000)

godz. 12.30  Ruch Chorzów – 1 FC Katowice (II Okr. Liga Trampkarz C2 - 2001)

godz. 13.30  Skra Częstochowa - Ruch Chorzów (I Woj. Liga Trampkarzy Mł. - 2001)

godz. 15.00  KS Kamionka - Ruch Chorzów (III Okr. Liga Młodzik D2 - 2003)

Niedziela, 14 września

godz. 10.00 Ruch Chorzów – UKS Jedność Siemianowice Śl. (II Okr. Liga Młodzik D2 - 2003)

godz. 10.00 Górnik Jaworzno - Ruch Chorzów (Woj. Liga Młodzik D1 - 2002)

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności