Obozy letnie
Obozy letnie
Wakacje z Ruchem - zapisy rozpoczęte
Wakacje z Ruchem - zapisy rozpoczęte

"CZAS NA MÓJ RUCH" - rozmowy z zawodnikami

„CZAS NA MÓJ RUCH” to cykl wywiadów z zawodnikami naszej Akademii, który począwszy od dnia dzisiejszego na stałe zagości na łamach naszej strony internetowej.

Dwa razy w miesiącu trenerzy wytypują dwóch podopiecznych, z którymi przeprowadzone zostaną rozmowy, dzięki którym - być może - choć w małym stopniu zdołamy przedstawić obraz życia młodych piłkarzy.

Sięgniemy między innymi do początków ich przygody z futbolem, zapytamy jak godzą szkołę z treningami, czy mają swoich idoli czy też który z dotychczasowych meczów najbardziej zapadł im w pamięć. Poprosimy o...

samoocenę, dowiemy się co robią w wolnym czasie, jakie mają marzenia czy plany na przyszłość i wiele, wiele więcej.

Piłka nożna - z całym swoim pięknem, o którym wszechstronnie się mówi - to dla młodych zawodników miłość i wielka pasja. Uprawianie tego sportu z jednej strony pogłębia umiejętności piłkarskie, z drugiej kształtuje charakter ucząc dyscypliny, często pokory i walki z własnymi słabościami przez co hartuje i wzmacnia nie tylko na boisku, ale i w życiu codziennym. Mamy nadzieję, że prezentowane wywiady pozwolą bliżej poznać naszych zawodników, których życie jest ściśle związane i podporządkowane piłce nożnej.

WYWIADY

Mateusz Lajlbich - "Będę ciężko trenował, żeby wystapić w CLJ"

Dominik Lewandowski - "Sukcesem jest to, że mogę być i grać w Ruchu"

Bartosz Gęsior - "Zawsze sobie powtarzam, że co mnie nie zabije, to wzmocni". 

Jakub Żmuda - "Rodzicie są dla mnie wielką ostoją i podporą"

Zapraszamy do lektury! 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności