ZNAMY TERMIN NABORÓW DO KLAS SPORTOWYCH!
WZNAWIAMY TRENINGI W TRYBIE TYMCZASOWYM!

ROZKŁAD JAZDY W RUNDZIE WIOSENNEJ

Juniorzy z Ligi Centralnej wznowili rozgrywki ligowe tydzień temu, natomiast do inauguracji rundy wiosennej przez pozostałe drużyny naszej Akademii pozostał niespełna miesiąc.
Na naszej stronie pojawiły się już terminarze dla wszystkich zespołów, które będą sukcesywnie uzupełniane o zmiany terminów lub godzin meczów publikowanych w komunikatach Śląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Podokręgu Katowice.

Zobacz gdzie, z kim i kiedy rywalizować będzie Niebieska młodzież Ruchu Chorzów:

TERMINARZE:

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW – 1996 i młodsi

Grupowi rywale: Lech Poznań, Olimpia Grudziądz, MKS Kluczbork, Śląsk Wrocław, Odra Wodzisław, Arka Gdynia, Pogoń Szczecin, Stilon Gorzów, Bałtyk Koszalin, Zagłębie Lubin, Warta Poznań, Lechia Gdańsk, UKP Zielona Góra, Olimpia Grudziądz, Górnik Zabrze,

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH –  1998 i młodsi

Grupowi rywale: BBTS Podbeskidzie B-B, Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice, Rekord B-B, Stadion Śląski Chorzów, MOSiR Jastrzębie, Odra Wodzisław

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (gr. północna) –  1999 i młodsi

Grupowi rywale: KS Raków Częstochowa, UKS Ruch Chorzów, Rozwój Katowice, UKS Raków Częstochowa, Gwarek Zabrze, Skra Częstochowa, Polonia Bytom

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY (gr. północna) –  2000 i młodsi

Grupowi rywale: Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Piast Gliwice, UKS MOSiR Myszków, GKS Katowice, Concordia Knurów, Victoria Częstochowa

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH –  2001 i młodsi

Grupowi rywale: Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Podbeskidzie B-B, Zagłębie Sosnowiec, Skra Częstochowa, Piast Gliwice, Rekord B-B

I OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH –  2001 i młodsi

Grupowi rywale: Pogoń Imielin, UKS Ruch Chorzów, Polonia Łaziska, MKS Siemianowiczanka, Naprzód Lipiny, Górnik Wesoła Mysłowice, Slavia Ruda Śląska

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW (grupa północna) –  2002 i młodsi

Grupowi rywale: Ruch Radzionków, Piast Gliwice, UKS Ajax Częstochowa, Górnik Jaworzno, Odra Wodzisław

I OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH –  2003 i młodsi

Grupowi rywale: Gwiazda Ruda Śląska, Rozwój Katowice, Orlik Ruda Śląska, Unia Kosztowy, AKS Mikołów, Slavia Ruda Śląska, AKS Mikołów

II OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH –  2003 i młodsi

Grupowi rywale: AKS Cez – Elcho Wyzwolenie Chorzów, UKS Jedność Siemianowice Śl., Polonia Łaziska, Pogoń Ruda Śląska, Górnik 09 Mysłowice, Gwiazda Ruda Śląska, Wawel Wirek Ruda Śl.

I OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW –  2004 i młodsi

Grupowi rywale: Pogoń Ruda Śląska, AKS Mikołów, GKS Grunwald Ruda Śl., Stadion Śląski Chorzów, Śląsk Świętochłowice, UKS Szopienice, Gwiazda Ruda Śląska, Orlik Ruda Śląska, Urania Ruda Śląska, UKS Ruch Chorzów

 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności