RLJ: Pewne zwycięstwo z Rozwojem

Dnia 07.06.2014 spotkały się drużyny: Rozwój II Katowice oraz Ruch Chorzów S.A. Już w 9 minucie meczu po dwójkowej akcji Dawida Piekarskiego i Łukasza Sylwy, bramkę strzelił Marcin Milota. W 14 minucie Dawid Piekarski dogrywa piłkę do Łukasza Sylwy, który podwyższa wynik na 0-2.

Poprawiono: piątek, 01, sierpień 2014 10:59

Odsłony: 1137

RLJ: Zwycięska passa trwa...

Zwycięstwem zakończyło się kolejne wyjazdowe spotkanie naszej drużyny z rocznika 98 z drużyną Sparty Katowice. Tym razem musieliśmy czekać 15 min na sforsowanie defensywy Katowiczan.

Poprawiono: wtorek, 10, czerwiec 2014 08:45

Odsłony: 2050

RLJ: Kolejne wysokie zwyciętwo "Niebieskich"...

21.05.2014 nasza drużyna z RLJ udała się na wyjazdowe spotkanie do Siemianowic Śląskich, aby zmierzyć się z tamtejszą Siemianowiczanką. Spotkanie to przyszło nam niestety rozgrywać w bardzo trudnych warunkach zarówno  pogodowych jak i terenowych, a pogoda zdecydowanie bardziej sprzyjała grillowaniu niż bieganiu po boisku.

Poprawiono: wtorek, 10, czerwiec 2014 08:28