U14 /2004: ''Przeciwnik bardziej chciał wygrać'' - przegrana z liderem

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

ROZWÓJ KATOWICE - RUCH CHORZÓW 2:0

Trener Damian Łukasik: Zasłużone zwycięstwo Rozwoju. Mecz nie najlepszy w naszym wykonaniu, straciliśmy pierwszą bramkę po błędzie indywidualnym. Przeciwnik po prostu bardziej chciał wygrać. Mieliśmy dziś okazję skonfrontować się z najlepszą drużyną na Śląsku, dzięki czemu widzimy ile jeszcze pracy przed nami.

U14/2004: ''Niestety, tracimy punkty'' - remis po meczu niewykorzystanych szans

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - PIAST GLIWICE 1:1

Trener Damian Łukasik:  Kolejny mecz z niewykorzystanymi sytuacjami. Drużyna przeciwna grała bardzo ambitnie, a my nie potrafiliśmy udokumentować swojej przewagi drugą bramką. Po przerwie zaprezentowaliśmy się o wiele lepiej, dominowaliśmy przez cały czas, ale zabrakło trochę szczęścia, bo trafialiśmy w słupek i poprzeczkę, ale niestety piłka nie znajdywała drogi do bramki.

U14: Czterech ''Niebieskich'' z powołaniem na mecz z Dolnośląskim ZPN

Wydział Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami ŚlZPN przedstawił listę zawodników Reprezentacji naszego województwa - rocznik 2004 (U-14) powołanych na mecz z Dolnośląskim ZPN, który 23 maja odbędzie się w Dzierżonowie.

Miło nam poinformować, że w gronie osiemnastu powołanych znalazło się czterech przedstawicieli naszej Akademii: Bartłomiej Kolec, Mateusz Lipp, Krystian Mucha oraz Piotr Starzyński.

Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Poprawiono: wtorek, 15, maj 2018 06:44

Odsłony: 59

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski