U14/2005: ''Drużyny stworzyły fajne widowisko'' - podział punktów w meczu na szczycie

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:1 

Trener Szymon Tutaj: Dzisiejszy mecz był prawdopodobnie naszym najlepszym dotychczasowym występem w tej lidze. Spotkały się dwie drużyny, które po pierwszych kolejkach zgromadziły komplet punktów i mają nadzieję na awans do wyższej ligi. Od początku staraliśmy się wywrzeć na przeciwniku presję podchodząc do niego wysokim pressingiem. Nie pozwalaliśmy mu rozgrywać piłki, co skutkowało kilkoma odbiorami na połowie przeciwnika. Dzięki temu, między innymi, otrzymaliśmy rzut rożny, z którego bezpośrednio gola strzelił Patryk Brychczy.

U14/2005: ''Skuteczność ciągle szwankuje'' - zwycięstwo w strugach deszczu

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

KKS CZARNI SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 1:3 

Trener Damian Łukasik: Mecz w Sosnowcu rozpoczął się równo z oberwaniem chmury. Pierwsza połowa przebiegała w ulewnym deszczu i chłopakom ciężko się było przystosować do panujących warunków. Dopiero na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy zaczęliśmy grać to, co potrafimy i efektem tego była zdobyta bramka. W drugiej połowie mecz przebiegał już pod nasze dyktando i tylko przez naszą indolencję strzelecką udało się nam zdobyć zaledwie dwie bramki. Okazji ku temu było dużo więcej, nasza skuteczność ciągle jednak szwankuje.

U14/2005: ''Ten mecz był trudniejszy'' - zwycięskie derby Ruchu

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW 4:1 

Trener Damian Łukasik: Mecz derbowy rządzi się swoimi prawami. Dzisiaj było to widoczne, szczególnie w pierwszej połowie mieliśmy sporo problemów z zespołem UKS-u, który swoją zaciekłością i determinacją skutecznie nam się przeciwstawiał. W drugiej połowie byliśmy już znacznie skuteczniejsi, przez co grało się nam dużo łatwiej. Cieszy zwycięstwo, bo ten mecz na pewno był dla nas trudniejszy od ostatniego spotkania ligowego.

Poprawiono: sobota, 08, wrzesień 2018 09:47

Odsłony: 277

Czytaj więcej: U14/2005: ''Ten mecz był trudniejszy'' - zwycięskie derby Ruchu

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski