2001 I: Upalna wygrana ze Skrą

Zwycięstwem 3:0 zakończył się mecz naszych pierwszoligowych trampkarzy młodszych, którzy w środowe popołudnie podejmowali na własnym boisku Skrę Częstochowa. Wygrana nie przyszło jednak łatwo, rywale walcząc o utrzymanie postawili bardzo twarde warunki, a trzydziestostopniowy upał utrudniał grę na sztucznej murawie.

Trudny mecz z uwagi na warunki pogodowe, które nie sprzyjały grze w piłkę. Zespół Skry w pierwszej połowie postawił wysokie wymagania. Chłopcy nie potrafili im sprostać i przebić się przez szyki obronne rywali.

Za mało było w naszych szeregach waleczności oraz dokładności. W drugiej połowie zawodnicy wyszli jednak na boisko bardziej zmotywowani i gra wyglądała już nieco lepiej, co przekształciło się na większa ilość celnych podań i składnych akcji. Wynik cieszy, ale z gry nie jesteśmy zadowoleni, bo zagraliśmy po raz kolejny słaby mecz - powiedział trener Adrian Gach.

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 3:0 (0:0)

Bramki Ruch Chorzów: Rudek 44', Bogusz 65' 69' (karny)

Skład: Owsiński (36' Szurma) - Gieroń, Kaletka, Grzyb, Klimek - Bogusz, Gemborys (45' Mazurek), Bogacz (65' Litkowski) - Bąk (36' Kalisz), Gierut (55' Gnojczewski), Rudek

Rezerwowi: Szurma, Mazurek, Litkowski, Kalisz, Gnojczewski, Przybyła

źródło: własne

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności