2001 I: Trzy minuty, które wstrząsnęły Zagłębiem

W dzisiejszym spotkaniu I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych nasza drużyna z rocznika 2001 zmierzyła się na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec. Zespół przyjezdnych bronił się mądrze, ale grając przez trzy minuty w osłabieniu nie poradził sobie z naszą ofensywą i stracił trzy gole. W drugiej połowie Niebiescy jeszcze trzykrotnie pokonali golkipera sosnowiczan i w końcowym rozrachunku odnieśli zasłużone zwycięstwo 6:2.

Mecz rozgrywany w bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy 30-stopniowym upale. Chłopcy jednak wyszli na boisko z chęcią wygrania, co udowodnili prowadząc grę i dominując w każdym aspekcie nad przeciwnikiem.

Zespół przyjezdny był bardzo dobrze zorganizowany w defensywie, głęboko cofnięty, przez co początkowo mieliśmy trudności z dojściem do sytuacji strzeleckich czy też w ogóle oddaniem strzału. W 23 minucie zawodnik Zagłębia został ukarany trzyminutową karą i można powiedzieć, że grę w przewadze wykorzystaliśmy w 100 %, ponieważ zdobyliśmy w tym czasie trzy gole. Chłopcy dobrze realizowali założenia przedmeczowe, w drugiej połowie dołożyli kolejne trzy bramki i mimo pogody dali z siebie wszystko - powiedział trener Adrian Gach.

Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 6:2 (3:1)

Bramki Ruch Chorzów: Gnojczewski 23', 24' (s), Bogusz 25', Rudek 38' 46', Bogusz 41', 

Bramki Zagłębie Sosnowiec: 35' 70'

Skład: Szurmo - Litkowski (45 Bogacz), Grzyb, Klimek, Mazurek (55 Bąk)- Gnojczewski (36' Gierut), Gieroń, Gemborys, Kaletka - Bogusz (60 Przybyła), Rudek

Rezerwowi: Gierut, Bogacz, Bąk, Przybyła, Kurek

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności