U-14/2002: 4:0 po raz trzeci! - Wygrana z dedykacją

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH
RUCH CHORZÓW - Raków Częstochowa 4:0

Kolejny mecz w dniu dzisiejszym kończy się wygraną 4:0! Po juniorach starszych i młodszych do grona zdobywców czterech bramek dołącza zespół trampkarzy młodszych, który pokonuje na własnym terenie rówieśników z Rakowa Częstochowa. Trenerzy z drużyną dedykują wygraną kontuzjowanemu Jakubowi Siwek.

Trener Damian Łukasik: Najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Bardzo dobra pierwsza połowa i co za tym idzie bardzo ładne bramki, które padały po składnych akcjach całego zespołu.

Ogólnie wszyscy zagrali na najwyższym poziomie. I oby tak dalej, bo zaczynamy grać coraz lepiej i coraz ładniej to na boisku wygląda. Bardzo dobre zawody rozegrał Bartek Stępień, który w końcu pokazał swoje możliwości. Dodam, że cała drużyna czeka na powrót Kuby Siwka, który odniósł ostatnio poważny uraz. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa  4:0 (3:0)

Bramki Ruch Chorzów: Lankocz 8' (k), Trocer 13', Janawa 28', Milewski 57'

Skład:  Dąbokowski (65' Żerdziński) - Baron (50' Pietrzyk), Kokot, Lankocz, Niemczyk (59 Mazurek J.) - Trocer (55' Wypior), Stępień, Spodzieja, Widawski (36 Milewski), Miarka - Janawa

Rezerwowi: Żerdziński, Pietrzyk, Mazurek J., Wypior, Milewski

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności