U-14/2002: "Indywidualna motywacja przyniosła rezultat"

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH
RUCH CHORZÓW - KS GÓRNIK JAWORZNO 1:0

Naszych trampkarzy młodszych czekała dzisiaj niełatwa przeprawa z plasującym się na trzecim miejscu w tabeli Górnikiem Jaworzno. Po bezbramkowej pierwszej połowie w drugiej piłka odnalazła tylko jeden raz drogę do bramki, a skierował ją tam zawodnik Niebieskich, Nikodem Kokot.

Trener Adrian Gach: Zdominowaliśmy mecz od pierwszej minuty, zdecydowanie przeważając nad rywalem pod względem umiejętności piłkarskich. Stwarzaliśmy wiele sytuacji podbramkowych, jednak pechowo nic nie wpadało.

Po strzale Kokota znakomitą interwencją popisał się bramkarz gości, natomiast uderzenie Janawy z linii bramkowej wybił obrońca. W drugiej części nadal realizowaliśmy założenia przedmeczowe i staraliśmy się być stroną dominującą. W sześćdziesiątej minucie jedna z licznych akcji zakończyła się w końcu zdobyciem gola - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym wykorzystał Nikodem Kokot i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Dzisiaj chłopakom należą się gratulacje. Zagrali dobry mecz i zrehabilitowali się za ten ostatni z Zaborzem, w którym nic im nie wychodziło. Myślę, że indywidualna motywacja każdego zawodnik przyniosła dzisiaj rezultat. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Michał Milewski. Pod nieobecność dwóch środkowych pomocników - Stępnia i Spodziei, zaprezentował się bardzo dobrze dając tym samy kolegom z drużyny sygnał, że ciężka praca na treningach zawsze daje efekty.

Ruch Chorzów - KS Górnik Jaworzno 1:0 (0:0)

Bramki Ruch Chorzów: Kokot 60'

Skład: Dąbkowski- Trocer, Kokot, Lankocz, Niemczyk - Mazurek P. Siwek (45 Baron), Miarka, Widawski (55 Wypior), Milewski - Janawa (65' Pietrzyk)

Rezerwowi: Żerdziński, Pietrzyk, Baron, Wypior 

Następny mecz: 03.10, godz. 15.00 Ruch Chorzów - Polonia Bytom

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności