U-14/2002: "Jeśli zawodnicy nie zrozumieją, nikt tego nie zmieni"

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - UKS RUCH RADZIONKÓW 2:3

UKS Ruch Radzionków wyjechał z Chorzowa z kompletem punktów. Niebiescy z rocznika 2002 ulegli mu na własnym terenie 2:3.

Trenerzy Damian Łukasik, Adrian Gach: O porażce zadecydowała pierwsza połowa, która w naszym wykonaniu była bardzo słaba - zarówno pod względem piłkarskim, ale i, co najgorsze, wolicjonalnym. W drugiej połowie zespół zaprezentował się dużo lepiej i jest to pocieszające, bo pokazało chłopakom, że przy odpowiednim podejściu do meczu można zagrać zupełnie inaczej.

Martwi nas to, że jest to kolejne spotkanie, które przegrywamy na własne życzenie poprzez swoje podejście i brak zaangażowania. Jeśli zawodnicy tego nie zrozumieją, to nikt inny tego nie zmieni.

Ruch Chorzów - UKS Ruch Radzionków 2:3 (0:2)

Bramki Ruch Chorzów: Lankocz 43'(k), Stępień 70'

Bramki UKS Ruch Radzionków: 17', 30', 68'

Skład: Dąbkowski(36' Żerdziński) - Mazurek P. (65' Mazurek J.), Lankocz, Kokot, Niemczyk (60' Wypior)- Trocer (36' Janawa), Widawski (36' Miarka), Milewski (50' Pietrzyk), Siwek, Stępień - Spodzieja

Rezerwowi: Żerdziński, Miarka, Pietrzyk, Wypior, Janawa, Mazurek J.

Następny mecz: 31.10, godz. 14.00 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności