U-14/2002: "Goli mogło być dużo więcej"

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - MKS ZABORZE 4:1

Pewnym zwycięstwem 4:1 zakończyło się spotkanie naszego zespołu z rocznika 2002 z MKS-em Zaborze, w którym Lankocz i Janawa podzielili się dorobkiem bramkowym - obaj zaliczyli po dwa trafienia.

Trener Adrian Gach: Po ostatnich kilku spotkaniach bez zwycięstwa dziś nadeszło przełamanie. Mecz ułożył się po naszej myśli, bo już w drugiej minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę do siatki skierował Lankocz.

Wysoki pressing przyniósł zamierzony efekt - w pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy na boisku, czego efektem były cztery zdobyte bramki. Przy odrobinie koncentracji i zimnej krwi w polu karnym przeciwnika mogło tych goli być dużo więcej. Po przerwie nieco odpuściliśmy, a Zaborze doszło do głosu zdobywając bramkę na 4:1. Wszystko jednak szybko wróciło na dobre tory i raz po raz zmuszaliśmy do interwencji bramkarza gości, który dzisiaj spisywał się naprawdę świetnie. To jego dobra postawa uchroniła przeciwników przed dwucyfrową porażką. Wielkie brawa dla zawodników za walkę i zaangażowanie. Przed nami mecz z Górnikiem Jaworzno, z którym zagramy o trzecie miejsce.

Ruch Chorzów - MKS Zaborze 4:1 (4:0)

Bramki Ruch Chorzów:  Lankocz 2', Janawa 8', 14', Lankocz 34' 40'

Skład: Żerdzinski - Baron (65' Mazurek P.), Kokot, Lankocz, Niemczyk - Milewski (50' Pietrzyk), Stepień, Siwek, Miarka (45' Widawski)- Spodzieja (65' Mazurek), Janawa

Rezerwowi: Dąbkowski, Trocer, Widawski, Pietrzyk, Mazurek P., Mazurek J.

Następny mecz: 14.11, godz. 11.00 Górnik Jaworzno - Ruch Chorzów

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności