U-14/2002: Memoriał im. Gerarda Cieślika

31 stycznia, na hali MORiS w Chorzowie odbył się II Memoriał im. Gerarda Cieślika Winbud Cup 2016.
Nasza drużyna z rocznika 2002 uzupełniła stawkę ośmiu zespołów walczących o jak najlepszy wynik. Były to: UKS Szopienice, Pogoń Ruda Śl., UKS Ruch Chorzów I oraz II, PKS Józefka Chorzów, AKS Wyzwolenie Chorzów oraz GKS Tychy.
Niebiescy, w końcowej klasyfikacji, uplasowali się na V miejscu.

Trener Adrian Gach: Turniej halowy, chyba jak większość drużyn w tej kategorii wiekowej, potraktowaliśmy jako odskocznię od codziennych treningów na dużym boisku.

Cieszymy się, że mogliśmy w nim wystąpić, bo organizacja stała na fajnym poziomie. Co do samej gry, to z meczu na mecz się rozkręcaliśmy, a nasza gra nabierała tempa. Szkoda dwóch pierwszych spotkań, które jednym słowem przespaliśmy. Zawodziła nasza skuteczność, ponieważ nie ma co ukrywać, w każdym meczu byliśmy stroną dominującą. Osobiście uważam, że pod względem umiejętności piłkarskich byliśmy zespołem najlepszym, ale jak to często w piłce bywa nie jest ona sprawiedliwa.

Faza grupowa

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów I 2:2 (bramki: Siwek, Baron)

Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śl. 1:5 (bramka: Kokot)

Ruch Chorzów - UKS Szopienice 6:3 (bramki: Siwek, Milewski, Miarka, Baron, Janawa, Lankocz)

Mecz o V miejsce

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów II 6:1 (bramki: Milewski x2, Lankocz x2, Siwek, Janawa)

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności