2001/2002: Obozowo z Jarocina - foto

Trampkarze z roczników 2001 oraz 2002 do rundy wiosennej przygotowują się na obozie zimowym w Jarocinie. Niebiescy na miejscu zameldowali się 20 lutego, natomiast już jutro wrócą do domów.

Zgrupowanie przebiegało głównie pod dyktando ciężkich treningów, nie zabrakło również meczów kontrolnych, odnowy biologicznej oraz relaksu dla młodych zawodników. A wszystko to w miejscu, gdzie zdaniem trenerów Adriana Gacha, Roberta Krajcera, Damiana Łukasika oraz Sławomira Podlasa, baza treningowa i noclegowa nie pozostawia nic do życzenia.

Trener Damian Łukasik: Warunki są rewelacyjne. Wszystko mamy na miejscu. Basen, hala, boiska. Jedzenie również jest bardzo dobre.

Rano trenujemy na boisku, po południu na hali, a wieczorem mamy ponownie halę lub basen. I tak upływa każdy dzień. Na szczęście omijają nas kontuzje i pomimo drobnych urazów wszyscy są zdrowi. W sobotę wracamy do Chorzowa, a w następny weekend wyjeżdżamy na mecz kontrolny do Opavy. Potem czeka nas jeszcze sparing z Rozwojem Katowice i zainaugurujemy rozgrywki ligowe.

Trener Sławomir Podlas: Przebywamy w Jarocinie pierwszy raz i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko, co jest nam potrzebne mamy pod ręką. Trzy boiska, w tym dwa trawiaste i jedno ze sztuczną nawierzchnią, halę, aquapark, do którego przejście prowadzi prosto z hotelu, jaccuzi, sauna i liczne zabawy dla dzieciaków jako forma odnowy biologicznej i relaksu. Każdy dzień wygląda podobnie - posiłek, trening, posiłek, trening i tak dalej. Podobnie jak rocznik 2002 wyjeżdżamy w następny weekend na sparing do Opavy. Poza tym przed startem ligi mamy w planach jeszcze jeden mecz kontrolny.

KILKA ZDJĘĆ Z OBOZU dzięki uprzejmości kierownika Sebastiana Musialika.

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności