U-14/2002: Sparing - wygrana z Jarotą na zakończenie obozu

Na zakończenie obozu zimowego w Jarocinie nasi trampkarze z rocznika 2002 zmierzyli się w meczu sparingowym z tamtejszą Jarotą.
Po bramkach Miarki, Lankocza i Milewskiego Ruch pokonał rywali 3:1.

Trener Damian Łukasik: Mecz nie ułożył się po naszej myśli, bo przegrywaliśmy po szybkiej kontrze przeciwnika, który jak zwykle przewyższał nas warunkami fizycznymi. Co do samej gry byliśmy stroną przeważającą, potrafiliśmy utrzymywać się przy piłce, co ostatnio nieco u nas szwankowało.

W ciągu całego spotkania przeprowadziliśmy wiele akcji - dwa gole padły po stałych fragmentach gry, natomiast trzeci po pięknej akcji całego zespołu. Dobre dośrodkowanie w pole karne sprawiło, że napastnik tylko przyłożył nogę i skierował piłkę do bramki. Cieszy nas to bardzo, ponieważ właśnie ten element ćwiczymy ostatnio na treningach. Przy okazji chciałbym również podziękować Sebastianowi Musialikowi, który podczas obozu pełnił nie tylko funkcję kierownika, ale i sędziego w naszych meczach, dzięki czemu stały one na wysokim poziomie.

Ruch Chorzów - Jarota Jarocin 3:1
Bramki: Miarka, Lankocz, Milewski

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności