U-14/2002: "Pogratulować postawy"- Orbita wyjeżdża bez punktów

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH 2002

 RUCH CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 2:1

W pierwszym wiosennym meczu rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych drużyna trenerów Damiana Łukasika i Adriana Gacha pokonała na własnym terenie Orbitę Bukowno 2:1.

Zebrani kibice mogli być świadkiem bramki wyjątkowej urody - w 18 minucie, w samo okienko z 20 metrów trafił Szymon Baron. Drugie trafienie to zasługa Kamila Lankocza, który dobitką skierował piłkę do siatki po stałym fragmencie gry.

Trener Damian Łukasik: Pierwszy raz od dłuższego czasu chłopcy zagrali z pełnym zaangażowaniem i to jest dzisiaj największy pozytyw. Nie wiedzieliśmy z trenerem Gachem co powoduje, że zawodnicy nie wkładają w grę serca.

Dzisiaj było to widoczne, więc chcemy drużynie pogratulować postawy. Przeciwnik był bardzo wymagający, ale dzięki uporowi i walce udało się wygrać. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że wystąpiliśmy w 13 osobowym składzie - wielu chłopców się rozchorowało.

Ruch Chorzów - Orbita Bukowno 2:1 (1:1)

Bramki Ruch Chorzów: Baron 18' , Lankocz 57'

Bramki Orbita Bukowno: 21'

Skład: Żerdziński - Mazurek P. Kokot, Lankocz, Niemczyk - Wypior, Siwek, Spodzieja (50 Pietrzyk), Widawski (Mazurk J.) - Miarka, Baron

Rezerwowi: Pietrzyk, Mazurek J.

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności