U-14/2002: Mecz z Zaborzem w cieniu kontuzji

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - MKS ZABORZE 0:0

Wynik sportowy w dzisiejszym spotkaniu trampkarzy młodszych z MKS-em Zaborze zszedł na dalszy plan. Wszystko to za sprawą kontuzji, której doznał zawodnik naszej drużyny, Nikodem Kokot. W 12 minucie spotkania doznał on urazu ręki, w związku z czym konieczne było wezwanie służb medycznych. Po przewiezieniu do szpitala prześwietlenie wykazało złamanie kości przedramienia i Nikodem jeszcze dzisiaj przejdzie operację. Trzymamy kciuki za pomyślną rehabilitację i szybki powrót na boisko. Dodajmy, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Trener Damian Łukasik: Wpływ na przebieg meczu miała poważna kontuzja Nikodema Kokota. Chłopcy na pewno przez to nie zagrali tego, co umieją. Chcieli koniecznie wygrać i dedykować zwycięstwo Nikodemowi, jednak dzisiaj zabrakło umiejętności.

Bardzo dużo niedokładności, przez co gra była szarpana i nerwowa z obu stron. Tak, że uważam wynik remisowy za sprawiedliwy.

Ruch Chorzów - MKS Zaborze 0:0

Bramki Ruch Chorzów: -

Bramki MKS Zaborze:-

Skład:  Dąbkowski, Lankocz, Kkokot, Stępień, Niemczyk, Milewski, Siwek, Spodzieja, Miarka, Baron, Janawa / Żerdziński, Wypior, Mazurek J., Mazurek P., Widawski Krysiak

Rezerwowi:zmiany lotne

Żółte kartki:

Następny mecz: 30.04, godz. 11.00 Skra Częstochowa - Ruch Chorzów

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności