U-14/2003 II: Tuż za podium w Łaziskach

Trampkarze młodsi z rocznika 2003 zaliczyli kolejny udział w turnieju halowym.

Tym razem, w sobotni poranek udali się do Łazisk, gdzie o najwyższe trofea rywalizowali z dziewięcioma innymi drużynami, w tym z gospodarzem, Polonią.

Niebiescy rozpoczęli zmagania turniejowe od wysokiej przegranej z z KS Świerklany (0:8), potem było już jednak tylko lepiej. Trzy zwycięstwa w grupie dały naszej drużynie drugie miejsce i walkę o najniższe miejsce na podium.

Sztuka ta jednak się nie udała.  W małym finale podopieczni trenerów Łukasza Jońca oraz Michała Winciersza ulegli AKS-owi Mikołów 0:3 i ostatecznie musieli zadowolić się czwartym miejscem.

Wyniki spotkań i strzelcy bramek:

Faza grupowa:
Ruch Chorzów - KS Świerklany 0:8
Ruch Chorzów - KS Kamionka 5:2 ( Wach x3, Parchettka x2)
Ruch Chorzów - MOSiR Polonia Łaziska 2:1 (Wach, Parchettka)
Ruch Chorzów - JSP Szczakowianka 2:1 (Nycek, Krok)

Mecz o  IV miejsce
Ruch Chorzów - AKS Mikołów 0:3

Końcowa klasyfikacja: 1. Raków Częstochowa, 2. KS Świerklany, 3. AKS Mikołów, 4. Ruch Chorzów, 5. JSP Szczakowianka, 6. ULKS Centuria Chechło, 7. Stal Zabrze, 8. Polonia Łaziska, 9. Fortuna Wyry, 10. KS Kamionka

Kadra: Wiedemann, Nycek, Wach, Parchettka, Rzepka, Adamczyk, Nimpczke, Krasowiecki, Krok, Kania, Rudzki, Cichoń

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski