U-14/2003 I: "Spotkanie możemy zaliczyć do udanych" - witamy pierwszą ligę wygraną! /foto/

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA 4:2

Nasi trampkarze młodsi z rocznika 2003 przywitali się z pierwszą ligą w najlepszy z możliwych sposobów , wygraną ze Skrą Częstochowa. Mecz nie rozpoczął się dla Niebieskich najlepiej, na prowadzenie szybko wyszli goście, jednak celne trafienia Kamińskiego, Wójtowicza, Matysa i Parkitnego ustaliły wynik spotkania już przed przerwą na 4:2.

Trener Damian Łukasik: Pierwszy mecz w pierwszej lidze, bardzo nerwowy początek. Mimo, że do przerwy prowadziliśmy 4:2 zdecydowanie lepiej zaprezentowaliśmy się w drugiej połowie.

Straciliśmy bramki po bardzo prostych błędach indywidualnych, spowodowanych być może stresem związanym z pierwszym meczem w wyższej lidze. Po przerwie, kiedy emocje opadły, gra mogła się już podobać. Stwarzaliśmy sytuacje, szkoda, że niewykorzystane, ale to spotkanie zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych.

Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4:2 (4:2)

Bramki Ruch Chorzów: Kamiński, Wójtowicz, Matys, Parkitny

Skład: Biecki, Panewski, Sommer, Pleban, Parkitny, Matys, Andres, Wojtek, Wawrzyniuk, Wójtowicz, Kamiński / Pikulski, Czajor, Góralczyk, Grzyb, Kwiatkowski, Roguła,  Sadlak

Następny mecz: 25.03, godz. 11.00 Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

Źródło: własne

Foto: A. Bargiel

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski