U-14: Tomasz Wójtowicz z brązowym medalem Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich!

Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej rocznika 2003 wywalczyła brązowy medale Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich!
W gronie osiemnastu zawodników nie zabrakło przedstawiciela naszej Akademii, Tomasza Wójtowicza, który walnie przyczynił się do osiągnięcia tego sukcesu strzelając dwa gole (w tym na miarę awansu do meczu o brąz) oraz zaliczając asystę przy jednym z trafień.

W rozgrywanym w Suwałkach turnieju finałowym Pucharu Włodzimierza Smolarka podopieczni Krzysztofa Błońskiego i Roberta Siudy w drodze do finału zmierzyli się z kadrami trzech województw uzyskując następujące wyniki:

Śląski ZPN - Zachodniopomorski ZPN 1:4
Bramki: Kuczera (asysta: Wójtowicz)

Śląski ZPN - Małopolski ZPN 2:1
Bramki: Baranowicz, Gajda

Śląski ZPN - Łódzki ZPN 2:1
Bramki: Krupa, Wójtowicz

W meczu o trzecie miejsce reprezentanci naszego województwa zmierzyli się wczoraj z rówieśnikami z Dolnośląskiego ZPN. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Górnego Śląska 4:1, a autorem ostatniej z bramek był nie kto inny, jak nasz napastnik, Tomasz Wójtowicz.

Serdecznie gratulujemy!

Kadra Śląska: Ćwik, Kralczyński, Jargosz, Błasik, Krupa, Bieroński, Baranowicz, Gogół, Gajda, Kucharczyk, Magdziarz, Kuczera, Wójtowicz, Mazur, Kaczmarek, Tomal

Źródło: ślzpn.katowice.pl

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski