U14: ''Czujemy niedosyt'' - Trener Szymon Tutaj podsumowuje sezon trampkarzy młodszych

Drużyna trampkarzy młodszych w rozgrywkacj II wojewódzkiej ligi zgromadziła na swoim koncie 20 punktów, co pozwoliło jej na zajęcie 5 miejsca w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Damiana Łukasika zwyciężyli w pięciu spotkaniach, pięć razy zremisowali, a czterokrotnie musieli uznać wyższość rywala. W 14  spotkaniach chłopcy zdobyli 35 bramek, natomiast przeciwnikom ta sztuka udała się 31 razy.

Trener Szymon Tutaj: Za nami bardzo dziwny sezon na szczeblu II Ligii Wojewódzkiej C2. Na pewno jako zespół czujemy duży niedosyt. Zajęcie 5 miejsca w tabeli trochę nas rozczarowuje. Bardzo szkoda 5 remisów, które zaliczyliśmy. W tych spotkaniach brakowało ewidentnie postawienia przysłowiowej ''kropki nad i'', aby sięgnąć po całą pulę. Wiele było momentów, gdzie nasza gra wyglądała słabo i bardzo szarpanie. Potrafiliśmy zagrać świetną połowę, żeby wyjść po przerwie i wyglądać zupełnie inaczej na boisku i tak samo w drugą stronę, gdzie nie wychodziliśmy na boisko w pierwszej części spotkania, a w drugiej odsłonie - jakby inny zespół. Te momenty dekoncentracji, zbyt dużej pewności siebie lub zwykłego stresu często sprawiały, że nie uwalnialiśmy całego swojego potencjału. 14 spotkań za nami, 20 punktów zdobytych. Pięć zwycięstw, pięć remisów i cztery porażki. Tak prezentuję się nasz bilans po całym sezonie. Razem z Trenerem Łukasikiem uważamy, że ten zespół i tą grupę chłopaków stać na dużo, na dużo więcej niż momentami pokazywaliśmy. Wiemy, że potrafimy grać w piłkę na wysokim poziomie, co pokazywaliśmy podczas tych dobrych momentów w naszych spotkaniach. Na pewno dla całej grupy ten sezon będzie pewnego rodzaju lekcją pokazującą, że gdy na boisku jest pełne zaangażowanie to można naprawdę wiele zwojować ale momenty dekoncentracji kosztują dużo. Razem z Trenerem Łukasikiem pragniemy podziękować chłopakom, rodzicom za cały rok pracy. Był to rok wielu emocji, wielu porażek oraz wielu sukcesów. Cieszymy się, że nasi zawodnicy uczynili progres na przestrzeni całego roku i wierzymy, że cenne doświadczenia jakie odczuli zaprocentują w przyszłości!

 

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności