2001 I: Porażka z liderem

W czwartkowe popołudnie w Chorzowie zagościł lider I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych BTS Rekord Bielsko - Biała, który zmierzył się z naszą drużyną prowadzoną przez trenerów Damiana Łukasika oraz Adriana Gacha.

Niebiescy, pomimo dobrej gry, ulegli rywalom 1:3. Honorowe trafienie w ostatniej minucie meczu po rzucie karnym zdobył Mateusz Bogusz.

Od pierwszej minuty meczu dyktowaliśmy tempo gry. Zespół Rekordu cofnął się do obrony i ograniczał do długich piłek oraz gry z kontry.

Dogodnej dla nas sytuacji „sam na sam” nie wykorzystał niestety Rudek, tymczasem przeciwnicy w jednej z nielicznych kontr, po naszym błędzie indywidualnym zdobyli prowadzenie, a w ostatniej minucie pierwszej połowy podwyższyli wynik po pięknym strzale z 35 metrów. W drugiej części meczu nasze założenia były takie same. Prowadziliśmy grę, ale niestety nie udawało się nam trafić do bramki Rekordu, który zdołał zdobyć trzeciego gola. Na zakończenie honorową bramkę zdobył po rzucie karnym Mateusz Bogusz. Był to ciężki mecz. Piłkarsko wyglądaliśmy zdecydowanie lepiej od rywali, jednak przewyższał on nas warunkami fizycznymi. Przed nami niedzielny mecz z Piastem Gliwice, który również do łatwych należeć nie będzie – powiedział trener Adrian Gach

Ruch Chorzów – BTS Rekord B-B 1:3 (0:2)

Bramki Ruch Chorzów: Bogusz 69’ (k)

Skład: Owsiński - Gieroń, Grzyb, Mazurek, Przybyła (45 Klimek), Kaletka - Bogusz, Gemborys, Gierut (60 Bogacz)- Rudek, Bąk (50 Kalisz)

Rezerwowi: Klimek, Bogacz, Kalisz, Gnojczewski

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności