2001 I: Piast odprawiony z kwitkiem

Piast Gliwice wyjechał z Chorzowa bez punktów. Nasza drużyna z rocznika 2001, która bierze udział w rozgrywkach I Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy młodszych pokonała w niedzielę gliwiczan 5:2, dzięki czemu na półmetku rozgrywek znalazła się na drugiej pozycji w tabeli.

Mecz ustawiła szybko strzelona przez nas bramka - już w drugiej minucie spotkania. Ponieważ zespół Piasta pod względem fizycznym był zbliżony warunkami do nas grało się nam dużo lepiej, aniżeli w poprzednim meczu z Rekordem, jednak jeśli chodzi o aspekty piłkarskie, to było to jedno ze słabszych spotkań w naszym wykonaniu.

W pierwszej połowie gra układała się nam dobrze, jednak w drugiej było zbyt dużo niecelnych podań i przyjęć, a przede wszystkim brakowało pomysłu na grę piłką od tyłu. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z wyniku, ale z gry już niekoniecznie - kilka elementów funkcjonowało nie tak jak powinno. Punkty są jednak ważne, przeskoczyliśmy wicelidera w tabeli i na chwilę obecną zajmujemy drugie miejsce w tabeli - powiedział trener Adrian Gach.

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 5:2 (3:0)

Bramki Ruch Chorzów: Rudek x3, Bogusz, Kalisz

Kadra: Owsiński - Gieroń, Klimek, Grzyb, Bąk - Gemborys, Bogusz, Kalisz, Przybyła (50 Bogacz), Gierut (60 Gnojczewski) - Rudek

Rezerwowi: Szurma, Bogacz, Gnojczewski

Źródło: własne

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności