Terminarz : /U-14/ I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

Kolejka 1

sobota, 17.03.2018
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-Ruch Chorzów S.A.1 - 3
11:00 GKS 1962 Jastrzębie-RKS Raków Częstochowa S.A.3 - 3
11:00 GKS Piast Gliwice-KS Rozwój Katowice1 - 4

Kolejka 1

środa, 28.03.2018
15:10 BTS Rekord B-B-Tyski Sport S.A.1 - 0

Kolejka 2

sobota, 24.03.2018
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-KS Rozwój Katowice0 - 4
11:00 Tyski Sport S.A.-GKS Piast Gliwice2 - 1
11:00 GKS 1962 Jastrzębie-Zagłębie Sosnowiec S.A.0 - 4

Kolejka 2

niedziela, 25.03.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-BTS Rekord B-B2 - 2

Kolejka 3

środa, 04.04.2018
17:00 BTS Rekord B-B-GKS 1962 Jastrzębie5 - 1
17:00 GKS Piast Gliwice-Ruch Chorzów S.A.1 - 8
17:00 KS Rozwój Katowice-Tyski Sport S.A.6 - 0
17:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-RKS Raków Częstochowa S.A.2 - 3

Kolejka 4

sobota, 07.04.2018
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-BTS Rekord B-B1 - 2
11:00 GKS 1962 Jastrzębie-GKS Piast Gliwice0 - 1
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Tyski Sport S.A.4 - 2

Kolejka 4

niedziela, 08.04.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Rozwój Katowice1 - 1

Kolejka 5

sobota, 14.04.2018
11:00 GKS Piast Gliwice-Zagłębie Sosnowiec S.A.1 - 1
11:00 BTS Rekord B-B-RKS Raków Częstochowa S.A.4 - 2

Kolejka 5

niedziela, 15.04.2018
13:30 KS Rozwój Katowice-GKS 1962 Jastrzębie7 - 0

Kolejka 5

środa, 25.04.2018
16:30 Tyski Sport S.A.-Ruch Chorzów S.A.1 - 3

Kolejka 6

sobota, 21.04.2018
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-KS Rozwój Katowice0 - 5
11:00 GKS 1962 Jastrzębie-Tyski Sport S.A.0 - 2
11:00 BTS Rekord B-B-GKS Piast Gliwice1 - 2
15:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Ruch Chorzów S.A.1 - 3

Kolejka 7

sobota, 28.04.2018
11:00 GKS Piast Gliwice-RKS Raków Częstochowa S.A.2 - 1
11:00 Tyski Sport S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A.0 - 2
11:00 KS Rozwój Katowice-BTS Rekord B-B4 - 0

Kolejka 7

niedziela, 29.04.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS 1962 Jastrzębie3 - 1

Kolejka 8

niedziela, 06.05.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A.1 - 2
11:00 KS Rozwój Katowice-GKS Piast Gliwice2 - 1
11:00 Tyski Sport S.A.-BTS Rekord B-B4 - 0

Kolejka 8

środa, 09.05.2018
11:30 RKS Raków Częstochowa S.A.-GKS 1962 Jastrzębie3 - 0

Kolejka 9

sobota, 12.05.2018
11:00 GKS Piast Gliwice-Tyski Sport S.A.1 - 1
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-GKS 1962 Jastrzębie5 - 0
11:00 BTS Rekord B-B-Ruch Chorzów S.A.2 - 4

Kolejka 9

niedziela, 13.05.2018
13:30 KS Rozwój Katowice-RKS Raków Częstochowa S.A.6 - 0

Kolejka 10

środa, 16.05.2018
18:00 GKS 1962 Jastrzębie-BTS Rekord B-B1 - 5
18:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Piast Gliwice1 - 1
18:00 Tyski Sport S.A.-KS Rozwój Katowice1 - 2

Kolejka 10

środa, 23.05.2018
15:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _

Kolejka 11

niedziela, 20.05.2018
13:30 Tyski Sport S.A.-RKS Raków Częstochowa S.A.3 - 1
13:30 BTS Rekord B-B-Zagłębie Sosnowiec S.A.1 - 1
13:30 GKS Piast Gliwice-GKS 1962 Jastrzębie5 - 0
13:30 KS Rozwój Katowice-Ruch Chorzów S.A.2 - 0

Kolejka 12

niedziela, 27.05.2018
11:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-GKS Piast Gliwice_ - _
11:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-BTS Rekord B-B_ - _
11:00 GKS 1962 Jastrzębie-KS Rozwój Katowice_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Tyski Sport S.A._ - _

Kolejka 13

niedziela, 03.06.2018
11:00 Ruch Chorzów S.A.-RKS Raków Częstochowa S.A._ - _
11:00 KS Rozwój Katowice-Zagłębie Sosnowiec S.A._ - _
11:00 Tyski Sport S.A.-GKS 1962 Jastrzębie_ - _
11:00 GKS Piast Gliwice-BTS Rekord B-B_ - _

Kolejka 14

sobota, 09.06.2018
13:00 RKS Raków Częstochowa S.A.-GKS Piast Gliwice_ - _
13:00 Zagłębie Sosnowiec S.A.-Tyski Sport S.A._ - _
13:00 GKS 1962 Jastrzębie-Ruch Chorzów S.A._ - _
13:00 BTS Rekord B-B-KS Rozwój Katowice_ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski