Terminarz: Wszystkie zespoły | * U14 III Wojewódzka Liga Trampkarzy Mł.


Kolejka 1

sobota, 30.03.2019
10:00 Stadion Śląski Chorzów-Ruch Chorzów S.A.1 - 3
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-LKS Unia Kosztowy4 - 5
11:00 APN Siemianowice Śl.-Zagłębie Sosnowiec 21 - 4
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-MUKP Dąbrowa Górnicza 219 - 0

Kolejka 2

sobota, 06.04.2019
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-Stadion Śląski Chorzów2 - 0
11:00 LKS Unia Kosztowy-APN Siemianowice Śl.5 - 1
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Zagłębie Sosnowiec 20 - 1
niedziela, 07.04.2019
09:00 Ruch Chorzów S.A.-KKS Czarni Sosnowiec8 - 1

Kolejka 3

sobota, 13.04.2019
09:30 APN Siemianowice Śl.-Ruch Chorzów S.A.0 - 12
11:00 Stadion Śląski Chorzów-MUKP Dąbrowa Górnicza 21 - 1
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-LKS Unia Kosztowy5 - 0
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-GKS Gieksa Katowice 22 - 1

Kolejka 4

sobota, 27.04.2019
11:00 Stadion Śląski Chorzów-KKS Czarni Sosnowiec7 - 5
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-LKS Unia Kosztowy3 - 3
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-APN Siemianowice Śl.6 - 1
niedziela, 28.04.2019
13:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie Sosnowiec 27 - 0

Kolejka 5

sobota, 04.05.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-GKS Gieksa Katowice 27 - 3
11:00 APN Siemianowice Śl.-Stadion Śląski Chorzów0 - 6
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-MUKP Dąbrowa Górnicza 21 - 3
niedziela, 05.05.2019
11:00 LKS Unia Kosztowy-Ruch Chorzów S.A.2 - 8

Kolejka 6

sobota, 11.05.2019
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Ruch Chorzów S.A.0 - 7
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-APN Siemianowice Śl.5 - 1
11:00 Stadion Śląski Chorzów-Zagłębie Sosnowiec 22 - 0
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-LKS Unia Kosztowy3 - 2

Kolejka 7

środa, 15.05.2019
18:00 Zagłębie Sosnowiec 2-KKS Czarni Sosnowiec4 - 0
18:00 APN Siemianowice Śl.-MUKP Dąbrowa Górnicza 22 - 1

Kolejka 8

sobota, 18.05.2019
11:00 LKS Unia Kosztowy-KKS Czarni Sosnowiec5 - 2
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-GKS Gieksa Katowice 21 - 1
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-APN Siemianowice Śl.4 - 0
niedziela, 19.05.2019
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Stadion Śląski Chorzów3 - 0

Kolejka 7

środa, 22.05.2019
18:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice 23 - 1

Kolejka 9

sobota, 25.05.2019
11:00 Stadion Śląski Chorzów-GKS Gieksa Katowice 21 - 3
11:00 APN Siemianowice Śl.-LKS Unia Kosztowy2 - 11
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-MUKP Dąbrowa Górnicza 20 - 3
niedziela, 26.05.2019
15:00 KKS Czarni Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A.2 - 6

Kolejka 7

czwartek, 30.05.2019
18:00 LKS Unia Kosztowy-Stadion Śląski Chorzów3 - 2

Kolejka 10

sobota, 01.06.2019
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Stadion Śląski Chorzów0 - 6
11:00 LKS Unia Kosztowy-Zagłębie Sosnowiec 25 - 3
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-KKS Czarni Sosnowiec2 - 0
niedziela, 02.06.2019
11:00 Ruch Chorzów S.A.-APN Siemianowice Śl.18 - 0

Kolejka 11

środa, 05.06.2019
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Stadion Śląski Chorzów1 - 8
11:00 LKS Unia Kosztowy-MUKP Dąbrowa Górnicza 29 - 1
11:00 APN Siemianowice Śl.-GKS Gieksa Katowice 20 - 4
18:00 Zagłębie Sosnowiec 2-Ruch Chorzów S.A.1 - 6

Kolejka 12

sobota, 08.06.2019
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-Zagłębie Sosnowiec 21 - 2
11:00 Stadion Śląski Chorzów-APN Siemianowice Śl.15 - 0
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-KKS Czarni Sosnowiec5 - 0
niedziela, 09.06.2019
11:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Unia Kosztowy8 - 4

Kolejka 13

sobota, 15.06.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-Stadion Śląski Chorzów0 - 1
11:00 APN Siemianowice Śl.-KKS Czarni Sosnowiec5 - 2
11:00 LKS Unia Kosztowy-GKS Gieksa Katowice 22 - 4
niedziela, 16.06.2019
09:00 Ruch Chorzów S.A.-MUKP Dąbrowa Górnicza 27 - 2

Kolejka 14

środa, 19.06.2019
18:30 GKS Gieksa Katowice 2-Ruch Chorzów S.A.0 - 2
niedziela, 23.06.2019
11:00 Stadion Śląski Chorzów-LKS Unia Kosztowy9 - 4
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Zagłębie Sosnowiec 21 - 1
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-APN Siemianowice Śl.8 - 1