Terminarz : U14 IV KATOWICKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

Kolejka 1

sobota, 25.03.2017
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-KS Slavia Ruda Śl._ - _
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-MKS Siemianowiczanka_ - _
11:00 SMS Ruda Śl. II-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-AKS Mikołów_ - _

Kolejka 2

sobota, 01.04.2017
11:00 AKS Mikołów-KS Slavia Ruda Śl._ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-SMS Ruda Śl. II_ - _
11:00 MKS Siemianowiczanka-GKS Urania Ruda Śl._ - _
13:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _

Kolejka 3

sobota, 08.04.2017
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 SMS Ruda Śl. II-AKS Mikołów_ - _
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-MKS Siemianowiczanka_ - _

Kolejka 4

sobota, 22.04.2017
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KS Slavia Ruda Śl._ - _
11:00 AKS Mikołów-MKS Siemianowiczanka_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-GKS Urania Ruda Śl._ - _
11:00 SMS Ruda Śl. II-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _

Kolejka 5

sobota, 29.04.2017
10:45 MKS Siemianowiczanka-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-AKS Mikołów_ - _
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-SMS Ruda Śl. II_ - _

Kolejka 6

sobota, 06.05.2017
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-GKS Urania Ruda Śl._ - _
11:00 AKS Mikołów-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-MKS Siemianowiczanka_ - _
11:00 SMS Ruda Śl. II-KS Slavia Ruda Śl._ - _

Kolejka 7

sobota, 13.05.2017
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _
11:00 MKS Siemianowiczanka-SMS Ruda Śl. II_ - _
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-AKS Mikołów_ - _
15:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Unia Kosztowy_ - _

Kolejka 8

środa, 17.05.2017
16:00 Ruch Chorzów S.A.-SMS Ruda Śl. II_ - _
18:00 KS Slavia Ruda Śl.-GKS Urania Ruda Śl._ - _
18:00 MKS Siemianowiczanka-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _
18:00 AKS Mikołów-LKS Unia Kosztowy_ - _

Kolejka 9

sobota, 20.05.2017
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 SMS Ruda Śl. II-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-AKS Mikołów_ - _
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-MKS Siemianowiczanka_ - _

Kolejka 10

sobota, 27.05.2017
11:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Urania Ruda Śl._ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _
11:00 AKS Mikołów-SMS Ruda Śl. II_ - _
11:00 MKS Siemianowiczanka-KS Slavia Ruda Śl._ - _

Kolejka 11

sobota, 03.06.2017
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 MKS Siemianowiczanka-AKS Mikołów_ - _
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-SMS Ruda Śl. II_ - _

Kolejka 12

środa, 07.06.2017
18:00 SMS Ruda Śl. II-GKS Urania Ruda Śl._ - _
18:00 LKS Unia Kosztowy-KS Slavia Ruda Śl._ - _
18:00 Ruch Chorzów S.A.-MKS Siemianowiczanka_ - _
18:00 AKS Mikołów-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _

Kolejka 13

sobota, 10.06.2017
11:00 KS Slavia Ruda Śl.-SMS Ruda Śl. II_ - _
11:00 GKS Urania Ruda Śl.-AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-AKS Mikołów_ - _
11:00 MKS Siemianowiczanka-LKS Unia Kosztowy_ - _

Kolejka 14

sobota, 17.06.2017
11:00 SMS Ruda Śl. II-MKS Siemianowiczanka_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 AKS Mikołów-GKS Urania Ruda Śl._ - _
11:00 AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów-KS Slavia Ruda Śl._ - _

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski