LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "KATOWICE - SOSNOWIEC" GR. IV

2002: Udany odwet Niebieskich

W sobotnie przedpołudnie na chorzowskim boisku Niebiescy z rocznika 2002 podejmowali zespół Górnika Jaworzno. W pierwszym spotkaniu obu drużyn zwycięstwo celebrowali jaworzanie, którzy pokonali nasz zespół 6:1. W dni dzisiejszym jednak role się odwróciły i po końcowym gwizdku sędziego to Ruch schodził z murawy zwycięski pokonując Górnik 5:1.

W pierwszej połowie w naszej grze gościło dużo chaosu. Gra była dobra w obronie, ale nie najlepsza z przodu.

Poprawiono: sobota, 18, październik 2014 09:33

Odsłony: 59

2002: Gol z połowy boiska pogrążył Niebieskich

Przegraną zakończyło się spotkanie pomiędzy zespołem MUKP Dąbrowa Górnicza a naszą drużyną z rocznika 2002.

Przy stanie remisowym, na dwie minuty przed końcem spotkania przeciwnicy zdobyli gola z rzutu wolnego wykonywanego z połowy boiska, dzięki czemu mogli celebrować zwycięstwo 2:1.

Przespana pierwsza połowa w naszym wykonaniu.

Poprawiono: niedziela, 12, październik 2014 10:47

Odsłony: 103

2002: Cenne zwycięstwo w Katowicach

W roli gospodarzy, aczkolwiek na terenie rywali wystąpili nasi zawodnicy w dzisiejszym meczu ligowym z Rozwojem Katowice. Po zaciętym pojedynku Niebiescy pokonali katowiczan 1:0, a bramkę na miarę zwycięstwa zdobył Bartłomiej Miarka.

Dzisiaj widzieliśmy wyrównany mecz z dobrym przeciwnikiem, jakim jest Rozwój Katowice. W pierwszej odsłonie małą przewagę miał rywal, jednak solidna gra w naszej defensywie nie pozwoliła na utratę gola.

Poprawiono: niedziela, 05, październik 2014 17:02