U-13/2003 II: "Szopienice wyszarpały trzy punkty" - remis z UKS-em

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

 UKS SZOPIENICE - RUCH CHORZÓW 3:3

Trener Łukasz Maciongowski : Kolejny zespół, który przewyższał nas warunkami fizycznymi. Pierwszą bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry i to chyba jest nasz mankament. Zdołaliśmy jednak doprowadzić do wyrównania w końcówce pierwszej połowy po super składnej akcji, gdzie praktycznie wjechaliśmy do bramki rywala. Po przerwie przeciwnik opadł z sił, kontrolowaliśmy spotkanie, czego konsekwencją była druga i trzecia bramka.

U-13/2003 I: "Chłopcy solidnie zapracowali na zwycięstwo" - wygrana z Zaborzem

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - MKS ZABORZE 3:0

Trener Michał Widuch: Zagraliśmy dobry mecz, przeważaliśmy od początku do końca. Udokumentowaniem tego były dwie zdobyte bramki z gry oraz trzecia, w końcówce, z rzutu wolnego. Chłopcy solidnie zapracowali na dzisiejsze zwycięstwo. Fajnie, że tak się skończyło.

Wyniki naborów do klas sportowych - roczniki 2003/2004 oraz 2006/2007

Na podstawie testów sprawnościowych przeprowadzonych w dniu 24.04.2016 i 08.05.2016 niżej wymienieni uczniowie z rocznika 2003/2004 zostali zakwalifikowani do dalszego etapu selekcji do klas sportowych:

- Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Chorzowie

- Ruchu Chorzów S.A 

- UKS-u Ruch Chorzów

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski