II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK D1

2002: Remis na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu nasza drużyna Młodzików z rocznika 2002 zremisowała na wyjeździe z zespołem Ruchu Radzionków 3:3. Podopieczni trenerów Pawłą Drapały i Michała Widucha wywalczyli jesienią awans do II Ligi Wojewódzkiej i w najbliższym sezonie będą kontynuować rozgrywki na tym samym poziomie.

Rozegraliśmy ostatni mecz w sezonie. Niektórzy byli nieco rozluźnieni, co w ciężkich warunkach pogodowych poskutkowało słabszą grą.

Poprawiono: niedziela, 14, czerwiec 2015 13:37

Odsłony: 101

2002/2003: Klasa I Gimnazjum - lista uczniów

Poniżej przedstawiamy listę uczniów z rocznika 2002/2003 zakwalifikowanych do klasy sportowej Ruchu Chorzów - I klasa Gimnazjum.

Zebranie rodziców niżej wymienionych chłopców odbędzie się w szkole w dniu 11 czerwca (czwartek) o godz. 18.00.

Obecność obowiązkowa.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZNIÓW:

Poprawiono: wtorek, 09, czerwiec 2015 07:40

Odsłony: 359

2002: Ostatnia minuta zadecydowała

Niedziela w Chorzowie pod znakiem Niebieskiej "eRki" zaczęła się od pojedynku ligowego naszych Młodzików z rocznika 2002 z MOSiRem Jastrzębie.
Niestety goście wracają do domu z kompletem punktów - bramkę na miarę zwycięstwa zdobyli w ostatniej minucie meczu i ostatecznie pokonali Niebieskich 2:1.

Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu. Mieliśmy dużo szczęścia, że nie straciliśmy bramki.

Poprawiono: niedziela, 07, czerwiec 2015 09:18