U13: ''Wykonaliśmy plan, który sobie założyliśmy'' - spostrzeżenia trenera Jakuba Brzozowskiego o zakończonym sezonie

Bardzo udany sezon ma za sobą drużyna młodzików, której trenerem jest Jakub Brzozowski. Chłopcy po 14 kolejkach z dorobkiem 34 punktów uplasowali się na pierwszym miejscu w tabeli. Oznacza to, że kolejny sezon rozpoczną o jedną ligę wyżej. W zakończonej rundzie zawodnicy zwyciężyli 11 razy, 2 razy zanotowali porażkę, a raz podzielili się punktami z przeciwnikiem. W ich dorobku znajduje się 55 bramek strzelonych i 10 bramek straconych.

U13: ''Wygrywamy po ciężkim meczu'' - młodzicy przypieczętowują awans do wyższej ligi

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Pogoń Imielin - Ruch Chorzów 0:2 

Trener Jakub Brzozowski:Wygrywamy dzisiaj w Imielinie po ciężkim meczu i mamy awans do wyższej ligi. Boisko w Imielinie było dzisiaj bardzo małe, nie było za dużo miejsca do gry takiej jaką lubimy, na boisku panował duży chaos. Pierwsza połowa to adaptacja naszej drużyny do dzisiejszych warunków, mieliśmy problem z przebiciem się przez obronę rywala i nie stworzyliśmy sobie dużo sytuacji do zdobycia bramki, aczkolwiek i tak mogliśmy prowadzić po rzucie rożnym, niestety strzał zatrzymała poprzeczka. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo, zwróciliśmy dużą uwagę na zachowanie po odbiorze, chcieliśmy grać szybko do przodu i wykorzystać niezorganizowanie przeciwnika w obronie. Ta sztuka się udała i po dwóch kontratakach zdobyliśmy dwie bramki, które ustawiły ten mecz. Po ich zdobyciu grało nam się zdecydowanie łatwiej i spokojnie kontrolowaliśmy już zdarzenia na boisku do ostatniego gwizdka. Tak jak wcześniej wspominałem, po tym spotkaniu na dwie kolejki przed końcem zapewniliśmy sobie awans do 3 ligi wojewódzkiej. Gratulacje dla wszystkich chłopaków, tych którzy grali dzisiaj w meczu jak i tych nieobecnych za cała ta rundę.

U13: ''Umieliśmy się odnaleźć'' - Zwycięstwo z Podlesianką

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Podlesianka Katowice - Ruch Chorzów 2:3 

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo ciężki mecz dla nas w Katowicach. Boisko jest bardzo małe, nie ma za dużo miejsca przez co nie mogliśmy dzisiaj zaprezentować w pełni swoich możliwości. Przeciwnik blisko podchodził i nie było dużo miejsca do grania, był dość spory chaos po jednej i drugiej stronie. Tym bardziej cieszę się ze w takich warunkach umieliśmy się odnaleźć i końcowy rezultat był dla nas pozytywny. Nie mieliśmy dzisiaj kilku zawodników i przed meczem powiedzieliśmy sobie w szatni, że z nieobecności jednych, mogą skorzystać inni i tak też się stało, gratulacje dla wszystkich zawodników którzy zagrali w dzisiejszym spotkaniu.

Poprawiono: niedziela, 22, maj 2022 13:40

Odsłony: 162

Czytaj więcej: U13: ''Umieliśmy się odnaleźć'' - Zwycięstwo z Podlesianką

U13: ''Zespół nie załamał się'' - Comeback młodzików w derbach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Stadion Śląski 5:2 

Trener Jakub Brzozowski: Fatalnie zaczął się dla nas ten mecz, bo po 6 minutach przegrywaliśmy już 2-0, na szczęście mimo szybko straconych bramek zespół nie załamał się i nie panikował tylko dalej konsekwentnie, spokojnie przygotowywaliśmy kolejne sytuacje, czego konsekwencja była kontaktowa bramka na 2-1. Po tym golu zespół poszedł za ciosem i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 4-2. W drugiej części gry, kontrolowaliśmy już przebieg tego spotkania i szukaliśmy kolejnych bramek, udało się dołożyć jeszcze jedna i wygrywamy ten mecz wynikiem 5-2. Gratulacje dla zawodników za walkę i determinację do końca, bo na pewno nie jest łatwo grać w meczu, w którym od 6 minuty przegrywasz już 2-0.

Poprawiono: poniedziałek, 16, maj 2022 12:11

Odsłony: 142

Czytaj więcej: U13: ''Zespół nie załamał się'' - Comeback młodzików w derbach

U13: ''Zdobywamy cenne trzy punkty'' - Pogoń pokonana

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Pogoń Imielin 3:1 

Trener Jakub Brzozowski: Kolejne niezłe spotkanie w naszym wykonaniu, mimo że pierwsze dwie bramki padły pod koniec pierwszej połowy to i tak uważam, że od początku zagraliśmy dobrze, ale brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad i w postaci bramek. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zadaliśmy skuteczne dwa ciosy i na pewno w lepszych humorach schodziliśmy na przerwę. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze, bo tuż po rozpoczęciu znowu udało nam się trafić do bramki co całkowicie ustawiło już przebieg tego spotkania. Gratulacje dla całej drużyny, bo zdobywamy dzisiaj bardzo cenne 3 punkty i stawiam kolejny krok w stronę naszego głównego celu.

Poprawiono: czwartek, 12, maj 2022 18:50

Odsłony: 177

Czytaj więcej: U13: ''Zdobywamy cenne trzy punkty'' - Pogoń pokonana

U13: ''Zabrakło naprawdę niewiele'' - Remis w derbach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Stadion Śląski - Ruch Chorzów 2:2 

Trener Jakub Brzozowski: Dzisiejszy mecz stał na wysokim poziomie, gdzie każda drużyna miała swoje lepsze i słabsze fragmenty. Myślę, że końcowy rezultat i ostateczny podział punktów z perspektywy całego spotkania jest sprawiedliwy, aczkolwiek my możemy żałować jedynie, że nie udało się dociągnąć naszego prowadzenia i na minutę przed końcem spotkania straciliśmy bramkę. Mimo remisu i straconej bramki w końcówce i tak możemy być zadowoleni ze swojej postawy, każdy z zawodników dał z siebie wszystko i zabrakło naprawdę niewiele, żeby wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Poprawiono: czwartek, 05, maj 2022 13:44

Odsłony: 184

Czytaj więcej: U13: ''Zabrakło naprawdę niewiele'' - Remis w derbach

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności