LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "KATOWICE - SOSNOWIEC" GR. IV

2002: Gole w doliczonym czasie odebrały zwycięstwo

Przegraną 1:2 zakończyło się spotkanie naszego zespołu z drużyną Stadionu. Niebiescy objęli prowadzenie w pierwszej połowie meczu, by oddać je w doliczonym czasie gry. Zwycięskie gole dla rywali padły w 61 i 64 minucie.

Chłopcy zagrali konsekwentnie, jednak w końcówce zabrakło nieco koncentracji przez co straciliśmy dwie bramki.

Poprawiono: środa, 17, wrzesień 2014 17:47

Odsłony: 74

2002: Zimny prysznic w Jaworznie

Przed wyjazdem do Jaworzna drużyna rocznika 2002 miała na swoim koncie dwa zwycięstwa oraz remis. W niedzielnym spotkaniu na Niebieskich czekał jednak zimny prysznic, albowiem ulegli oni Górnikowi Jaworzno 1:7.

Pomimo tego, że strzeliliśmy w tym spotkaniu pierwsi bramkę, nie wykorzystaliśmy okazji, żeby pójść za ciosem i podwyższyć wynik.

Poprawiono: niedziela, 14, wrzesień 2014 10:42

Odsłony: 95

2002: Pewne, lecz niełatwe zwycięstwo z Gwiazdą - FOTO

W wyjazdowym spotkaniu podopieczni trenerów Pawła Drapały oraz Michała Widucha odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując Gwiazdę Ruda Śląska 3:1.

Do przerwy jednak wynik był remisowy, na co złożył się brak własnej skuteczności, jak i odrobina szczęścia przy akcjach przeciwników.

Pierwsze piętnaście minut meczu oraz druga połowa zdecydowanie dla nas.

Poprawiono: piątek, 12, wrzesień 2014 12:46