U-13/2003 II: "Sprezentowaliśmy Gieksie bramki" - porażka w Katowicach

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 6:1

Porażką zakończyło się spotkanie trzecioligowych młodzików starszych z GKS-em Gieksa Katowice. Katowiczanie nie dali naszej drużynie szans i pewnie wygrali 6:1. Autorem honorowej bramki dla Niebieskich został Żabski.

Trener Łukasz Maciongowski : Przeciwnicy nie dość, że przewyższali nas warunkami fizycznymi, to jeszcze potrafili grać w piłkę. Straciliśmy pierwszą bramkę w 20 sekundzie meczu, co powiązało chłopcom nogi. Można powiedzieć, że sprezentowaliśmy Gieksie w pierwszej połowie trzy gole.

Poprawiono: niedziela, 24, kwiecień 2016 09:16

Odsłony: 86

Czytaj więcej: U-13/2003 II: "Sprezentowaliśmy Gieksie bramki" - porażka w Katowicach

U-13/2003 I: "Szkoda straconych goli" - Skra z pełną pulą

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

 RUCH CHORZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:3

Zespół młodzików starszych z rocznika 2003 nie zdołał powstrzymać Skry Częstochowa, która w sobotnim meczu pokonała Niebieskich 3:1 i zainkasowała komplet punktów. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Sadlak

Trener Paweł Drapała: Wyglądało to nieźle, utrzymywaliśmy się przy piłce. Bramkę zdobyliśmy trochę przypadkowo, bo bramkarz gości popełnił błąd, ale trochę szczęścia jest również potrzebne. Pomimo delikatnej przewagi w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy szans, zresztą to samo dotyczy Skry.

Poprawiono: sobota, 23, kwiecień 2016 18:45

Odsłony: 113

Czytaj więcej: U-13/2003 I: "Szkoda straconych goli" - Skra z pełną pulą

U-13/2003 II: " Przegraliśmy niezasłużenie w dziwnych okolicznościach"

IV WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

 GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - RUCH CHORZÓW 1:0

Podopieczni trenerów Łukasza Jońca i Łukasza Maciongowskiego rozegrali dziś awansem spotkanie piątej kolejki młodzików starszych. W popołudniowym starciu ulegli na wyjeździe drużynie Grunwaldu Ruda Śląska 0:1.

Trener Łukasz Joniec: To był pierwszy nasz mecz w tym sezonie rozegrany na trawie naturalnej. Boisko było bardzo nierówne, ale nawet to nie przeszkodziło nam w budowaniu składnych akcji. Jedyne co, to , że brakło nam skuteczności. Prowadziliśmy grę, a Grundwald ustawił się dość blisko i próbował kontratakować.

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski