LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK "KATOWICE - SOSNOWIEC" GR. IV

2002: Fortuna kołem się toczy - Niebiescy górą!

Niebiescy po raz kolejny zrewanżowali się przeciwnikom za przegraną w pierwszej rundzie rozgrywek jesiennych. Tym razem nasz rocznik 2002 wziął odwet za wyjazdową porażkę 0:1 z Orbitą Bukowno i na własnym terenie pokonał rywali osiągając identyczny wynik.

Mecz podobny jak w Bukownie - dużo walki, a mało gry w piłkę. Przy akcji sam na sam nasz zawodnik został sfaulowany i sędzia słusznie podyktował rzut karny. W poprzednim meczu z Orbitą prowadziliśmy grę, a przeciwnik stworzył jedną akcję i strzelił gola.

Poprawiono: środa, 29, październik 2014 15:23

Odsłony: 42

2002: Remis w derbach Chorzowa

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie pomiędzy naszą drużyną z Ligi Wojewódzkiej Młodzik D1 a Stadionem Śląskim Chorzów. Oba zespoły zdobyły w meczu po dwa gole.

Pierwsza połowa była wyrównana - przez 15 minut przeważał Stadion, w kolejnym kwadransie zdecydowanie my. Udało się nam dzięki temu strzelić dwie bramki po samobójczym trafieniu bramkarza przeciwników oraz strzale Siwka.

Poprawiono: sobota, 25, październik 2014 15:11

Odsłony: 88

2002: Udany odwet Niebieskich

W sobotnie przedpołudnie na chorzowskim boisku Niebiescy z rocznika 2002 podejmowali zespół Górnika Jaworzno. W pierwszym spotkaniu obu drużyn zwycięstwo celebrowali jaworzanie, którzy pokonali nasz zespół 6:1. W dni dzisiejszym jednak role się odwróciły i po końcowym gwizdku sędziego to Ruch schodził z murawy zwycięski pokonując Górnik 5:1.

W pierwszej połowie w naszej grze gościło dużo chaosu. Gra była dobra w obronie, ale nie najlepsza z przodu.

Poprawiono: sobota, 18, październik 2014 09:33