III LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH   /  IV LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW STARSZYCH       U-13 / 2003

U-13/2003: Nie złamali się - trzy punkty w Szopienicach

IV WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW ST. / UKS Szopienice - RUCH CHORZÓW 1:4

Trzy punkty zapisują na swoim koncie nasi Młodzicy starsi, którzy w upalne przedpołudnie zmierzyli się na wyjeździe z UKS-em Szopienice. Naszej drużyny nie złamała ubiegłotygodniowa porażka ani fakt, że dzisiaj to rywale zdobyli pierwsi gola i po dobrym meczu mogli cieszyć się z wygranej 4:1.

Trener Łukasz Maciongowski: W pierwszej połowie warunki atmosferyczne "poszły w nogi" obu

Poprawiono: niedziela, 30, sierpień 2015 13:41

Odsłony: 74

U-13/2003: Dobry mecz, ale skuteczności brak

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW ST. / UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 2:1

Szybki i dynamiczny mecz obejrzeli licznie zebrani kibice w niedzielne przedpołudnie na chorzowskich Kresach. Nasi trampkarze młodsi zmierzyli się z UKS-em Ruch Chorzów, który w ostatecznym rachunku okazał się o jedną bramkę lepszy i wygrał 2:1

Trener Michał Widuch: Pierwsza połowa i drugie piętnaście minut pod nasze dyktando, ale niestety multum sytuacji nie wykorzystaliśmy.

Poprawiono: niedziela, 30, sierpień 2015 09:42

Odsłony: 87

U-13/IV WLMSt 2003: "Musimy sobie z tym poradzić" - przegrana w Katowicach

Porażką 1:6 zakończył się pierwszy pojedynek naszych młodzików starszych w IV lidze wojewódzkiej, którzy w czwartkowe popołudnie zmierzyli się w Katowicach z tamtejszym Rozwojem.

Trener Łukasz Joniec: Pierwsze spotkanie w nowej lidze, po wiosennym awansie i od razu zimny prysznic. Jak pokazał ten mecz poziom rozgrywek jest zdecydowanie wyższy niż we wcześniejszych ligach. Co tu dużo mówić. Byliśmy dziś słabszą drużyną. Jednak nawet fakt, że jest się gorszym jeśli chodzi o umiejętności na boisku nie powinien sprawiać, że ambicja, motywacja i zaangażowanie jest na takim samym poziomie.