U13/2005: ''Graliśmy mądrze'' - Niebiescy górą w meczu na szczycie

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW

GKS GIEKSA KATOWICE - RUCH CHORZÓW 1:3

Trener Mateusz Markiewicz: Czekaliśmy na ten mecz z niecierpliwością - chcieliśmy się sprawdzić na tle mocnego przeciwnika. W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem - stwarzaliśmy sytuacje, dobrze operowaliśmy piłką. Kilkakrotnie znaleźliśmy się pod bramką przeciwnika i trzeba powiedzieć, że wykorzystaliśmy praktycznie trzy z pięciu, może nie stuprocentowych, ale dogodnych okazji strzeleckich. Natomiast Gieksa pod naszą bramką była dwa razy i zdobyła przy tym jednego gola. Po przerwie spotkanie się wyrównało. Rywal doszedł do głosu przez pierwsze dziesięć minut, jednak chłopcy wytrzymali ten napór i już do końca grali swój mecz, z pełną kontrolą w środku pola i defensywie.

Poprawiono: środa, 20, wrzesień 2017 18:02

Odsłony: 105

U13/2005: ''Jesteśmy nastawieni optymistycznie'' - zwycięstwo ze Slavią

RUCH CHORZÓW - SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 8:1

Trener Mateusz Markiewicz: Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie. Od początku meczu wyszliśmy bardzo agresywnie i szybko odbieraliśmy piłkę, co poskutkowało zdobyciem w krótkim odstępie czasu dużej ilości bramek. Stwarzaliśmy dużo ciekawych, składnych akcji, które często kończyły się strzałem na bramkę. Nie wszystkie kończyły się golami, ale jesteśmy zadowoleni, że potrafiliśmy je kreować.

Poprawiono: niedziela, 17, wrzesień 2017 15:20

Odsłony: 216

U13: Dominik Łosik powołany na Turniej Młode Talenty

Wydział Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami ŚlZPN przedstawił listę zawodników Reprezentacji naszego województwa - rocznik 2005 (U-13) powołanych na Międzynarodowy Turniej Młode Talenty, który odbędzie się w dniach 22 - 24 września w Bielsku - Białej.

Miło nam poinformować, że w gronie osiemnastu powołanych znalazł się przedstawiciel naszej Akademii, Dominik Łosik.

Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Poprawiono: piątek, 15, wrzesień 2017 12:20