U-13/2004: "Bardzo zacięty mecz" - Mucha daje zwycięstwo!

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

RUCH CHORZÓW - SILESIA PIEKARY ŚLĄSKIE 1:0

Trener Paweł Drapała: Bardzo zacięty mecz. Drużyna przeciwna podniosła wysoko poprzeczkę, była bardzo zdeterminowana i zaangażowana. Przeciwstawialiśmy się temu, graliśmy w piłkę, ale momentami nic z tego nie wynikało. Dopiero w 49 minucie, po ładnej akcji, strzeliliśmy bramkę na 1:0 i zasłużenie odnieśliśmy zwycięstwo.

Poprawiono: niedziela, 28, maj 2017 13:21

Odsłony: 48

U-13/2004: ''Wszystko nam wychodziło'' - cenne punkty w Częstochowie

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW - 0:2

Trener Paweł Drapała: Cenne trzy punnkty na bardzo ciężkim terenie. Dzisiaj naprawdę miło się patrzyło na nasze akcje, wszystko nam wychodziło. W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi, po przerwie gra się wyrównała, ale myślę, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

U-13/2004: ''Wynik mógł być wyższy'' - wygrana z outsiderem

RUCH CHORZÓW - UKS MOSIR MYSZKÓW 13:0

Trener Paweł Drapała: O takich meczach mówi się, że nie mają historii. Wysoka wygrana z ostatnią drużyną naszej ligi. Utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych. Zdobyliśmy 13 goli, choć wynik mógł być dużo wyższy. Cieszy fakt, że nasi chłopcy nie zlekceważyli słabszego rywala, starali się pokazać z jak najlepszej strony i grali z pełnym zaangażowaniem.

Poprawiono: niedziela, 14, maj 2017 13:34