U-13/2004: "Mecz bez większej historii" - zasłużona wygrana w Myszkowie

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

MOSIR MYSZKÓW - RUCH CHORZÓW 1:4

Trener Paweł Drapała: Szybko strzeliliśmy dwie bramki, bo już w pięć pierwszych minut i to ustawiło mecz. Dominowaliśmy od początku do samego końca, stworzyliśmy mnóstwo sytuacji, z których niestety wielu nie wykorzystaliśmy - mecz mógł się skończyć wyższym wymiarem kary. Momentami w nasze poczynania wkradało się trochę lekceważenia i właśnie nonszalancja sprawiła, że straciliśmy bramkę, której nie powinniśmy byli stracić.

U-13/2004: "Chłopcy zasługują na pochwałę" - trzy punkty na dobry początek /foto/

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 2:1

Trener Paweł Drapała: W pierwszej połowie byliśmy stroną dominującą, utrzymywaliśmy się przy piłce, ale nie stwarzaliśmy sytuacji bramkowych. W drugiej mecz się troszkę otworzył, mieliśmy coraz więcej okazji do zdobycia gola w wyniku czego zdobyliśmy dwie ładne bramki. Stadion również miał swoje szanse, ale na szczęście udało mu się strzelić tylko jednego gola. Jestem bardzo zadowolony z zaangażowania drużyny, chłopcy zasługują na pochwałę.

Witamy w naszych szeregach nowego trenera, Krzysztofa Hałgasa!

Jest nam niezmiernie miło powitać w naszym sztabie szkoleniowym nowego trenera, Krzysztofa Hałgasa, który wraz z trenerem Pawłem Drapałą od jakiegoś czasu odpowiada za szkolenie grup U-13.

Krzysztof Hałgas ma 26 lat i jest studentem trzeciego roku na katowickim AWF-ie. Ukończył kurs UEFA C, a praca z Niebieską młodzieżą to jego pierwsze kroki na ścieżce szkolenia piłkarskiego zawodników.

Nasz nowy trener jest równocześnie piłkarzem trzecioligowej Soły Oświęcim, a w swojej dotychczasowej karierze grał w takich zespołach jak Piast Gliwice, Olimpia Elbląg czy Ruch Zdzieszowice.

Witamy na pokładzie! Życzymy powodzenia i satysfakcji z wykonywanej pracy!

Poprawiono: poniedziałek, 06, marzec 2017 13:39

Odsłony: 628

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski