U13: ''Umieliśmy się odnaleźć'' - Zwycięstwo z Podlesianką

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Podlesianka Katowice - Ruch Chorzów 2:3 

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo ciężki mecz dla nas w Katowicach. Boisko jest bardzo małe, nie ma za dużo miejsca przez co nie mogliśmy dzisiaj zaprezentować w pełni swoich możliwości. Przeciwnik blisko podchodził i nie było dużo miejsca do grania, był dość spory chaos po jednej i drugiej stronie. Tym bardziej cieszę się ze w takich warunkach umieliśmy się odnaleźć i końcowy rezultat był dla nas pozytywny. Nie mieliśmy dzisiaj kilku zawodników i przed meczem powiedzieliśmy sobie w szatni, że z nieobecności jednych, mogą skorzystać inni i tak też się stało, gratulacje dla wszystkich zawodników którzy zagrali w dzisiejszym spotkaniu.

Poprawiono: niedziela, 22, maj 2022 13:40

Odsłony: 97

Czytaj więcej: U13: ''Umieliśmy się odnaleźć'' - Zwycięstwo z Podlesianką

U13: ''Zespół nie załamał się'' - Comeback młodzików w derbach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Stadion Śląski 5:2 

Trener Jakub Brzozowski: Fatalnie zaczął się dla nas ten mecz, bo po 6 minutach przegrywaliśmy już 2-0, na szczęście mimo szybko straconych bramek zespół nie załamał się i nie panikował tylko dalej konsekwentnie, spokojnie przygotowywaliśmy kolejne sytuacje, czego konsekwencja była kontaktowa bramka na 2-1. Po tym golu zespół poszedł za ciosem i na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 4-2. W drugiej części gry, kontrolowaliśmy już przebieg tego spotkania i szukaliśmy kolejnych bramek, udało się dołożyć jeszcze jedna i wygrywamy ten mecz wynikiem 5-2. Gratulacje dla zawodników za walkę i determinację do końca, bo na pewno nie jest łatwo grać w meczu, w którym od 6 minuty przegrywasz już 2-0.

Poprawiono: poniedziałek, 16, maj 2022 12:11

Odsłony: 106

Czytaj więcej: U13: ''Zespół nie załamał się'' - Comeback młodzików w derbach

U13: ''Zdobywamy cenne trzy punkty'' - Pogoń pokonana

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Pogoń Imielin 3:1 

Trener Jakub Brzozowski: Kolejne niezłe spotkanie w naszym wykonaniu, mimo że pierwsze dwie bramki padły pod koniec pierwszej połowy to i tak uważam, że od początku zagraliśmy dobrze, ale brakowało postawienia przysłowiowej kropki nad i w postaci bramek. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zadaliśmy skuteczne dwa ciosy i na pewno w lepszych humorach schodziliśmy na przerwę. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze, bo tuż po rozpoczęciu znowu udało nam się trafić do bramki co całkowicie ustawiło już przebieg tego spotkania. Gratulacje dla całej drużyny, bo zdobywamy dzisiaj bardzo cenne 3 punkty i stawiam kolejny krok w stronę naszego głównego celu.

Poprawiono: czwartek, 12, maj 2022 18:50

Odsłony: 134

Czytaj więcej: U13: ''Zdobywamy cenne trzy punkty'' - Pogoń pokonana

U13: ''Zabrakło naprawdę niewiele'' - Remis w derbach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

Stadion Śląski - Ruch Chorzów 2:2 

Trener Jakub Brzozowski: Dzisiejszy mecz stał na wysokim poziomie, gdzie każda drużyna miała swoje lepsze i słabsze fragmenty. Myślę, że końcowy rezultat i ostateczny podział punktów z perspektywy całego spotkania jest sprawiedliwy, aczkolwiek my możemy żałować jedynie, że nie udało się dociągnąć naszego prowadzenia i na minutę przed końcem spotkania straciliśmy bramkę. Mimo remisu i straconej bramki w końcówce i tak możemy być zadowoleni ze swojej postawy, każdy z zawodników dał z siebie wszystko i zabrakło naprawdę niewiele, żeby wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Poprawiono: czwartek, 05, maj 2022 13:44

Odsłony: 115

Czytaj więcej: U13: ''Zabrakło naprawdę niewiele'' - Remis w derbach

U13: ''Zrobiliśmy duży progres'' - Wysokie zwycięstwo w Siemianowicach

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 APN Siemianowice Śląskie - Ruch Chorzów 1:12 

Trener Jakub Brzozowski: Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, przypominam sobie mecz z Siemianowicami w tamtej rundzie gdzie zremisowaliśmy 2-2 , od tego czasu każdy z zawodników zrobił duży progres czego efektem jest dzisiejszy wynik i nasze wysokie zwycięstwo. Od początku do końca kontrolowaliśmy te spotkanie, stworzyliśmy sobie dzisiaj bardzo dużo sytuacji i cieszy fakt, ze w końcu nasza skuteczność była wysoka i dużą część tych okazji zamienialiśmy na bramki. Gratulacje dla wszystkich chłopaków bo każdy, który dzisiaj zagrał wniósł coś pozytywnego do gry całej drużyny.

U13: ''Trudne spotkanie za nami'' - Zwycięstwo młodzików z Rozwojem

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1:0 

Trener Jakub Brzozowski: Kolejne trudne spotkanie za nami, Rozwój wysoko dzisiaj postawił poprzeczkę i momentami te spotkanie wychodziło z poza naszej kontroli. My dzisiaj zagraliśmy średni mecz. Graliśmy bardzo chaotycznie, nie rozszerzaliśmy pola gry przez co przeciwnik miał ułatwione zadanie, a my sami nie stworzyliśmy sobie dużo tych sytuacji, nawet jeśli dochodziliśmy do pola karnego przeciwnika to brakowało prawidłowej decyzji. W sytuacjach kiedy powinniśmy uderzać na bramkę podawaliśmy i odwrotnie. W drugiej połowie mieliśmy jeszcze karnego, który na pewno ułatwił by nam granie, ale świetną interwencją wykazał się bramkarz Rozwoju. Cieszy natomiast fakt, że kolejny raz gramy na 0 z tylu i możemy dopisać do naszej serii kolejny, bo już 4 mecz bez straconej bramki.

Poprawiono: sobota, 23, kwiecień 2022 20:19

Odsłony: 171

Czytaj więcej: U13: ''Trudne spotkanie za nami'' - Zwycięstwo młodzików z Rozwojem

U13: 'Brawa dla wszystkich zawodników'' - kolejne zwycięstwo i kolejne czyste konto!

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Unia Kosztowy - Ruch Chorzów  0:3 

Trener Jakub Brzozowski: Wygrywamy dzisiejsze spotkanie, ale na pewno nie był to łatwy mecz. Dobrze go zaczęliśmy, szczególnie pierwsze 20 minut zagraliśmy bardzo dobrze i na pewno żałujemy, ze strzeliliśmy tylko jedną bramkę w tym okresie. Po tym czasie w nasze poczynania na boisku wkradło się trochę niedokładności przez co przeciwnik mógł wyrównać. Druga połowa to znowu pełna nasza kontrola tego spotkania, Unia rzadko przedostawała się na naszą połowę i w zasadzie nie oddała już żadnego strzału na bramkę. Nam udało się dołożyć jeszcze dwa trafienia i z Mysłowic wyjeżdżamy z kolejnymi 3 punktami. Dodatkowo po raz kolejny zachowujemy czyste konto z czego bardzo się cieszymy. Brawa dla wszystkich zawodników

U13: ''Kontrolowaliśmy to spotkanie'' - młodzicy znów górą! /FOTO/

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Podlesianka Katowice 8:0 

Trener Jakub Brzozowski: Był to dobry mecz w naszym wykonaniu, od początku do końca kontrolowaliśmy jego przebieg. W pierwszej połowie dochodziliśmy do pola karnego przeciwnika, ale często zabrakło, albo ostatniego podania, albo odpowiedniego wykończenia danej sytuacji. W drugiej połowie zdecydowanie poprawiliśmy ten element i stąd też aż 6 bramek. Cieszymy się, że po dwóch kolejkach mamy komplet zwycięstw, ale dodatkowym powodem do radości jest również to, że nie straciliśmy jeszcze żadnej bramki. Gratulacje dla całej drużyny

U13: ''Każdy zaprezentował się z dobrej strony'' - Wygrana na inaugurację /FOTO/

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW U13

 Ruch Chorzów - Józefka Chorzów 4:0 

Trener Jakub Brzozowski: Wygrywamy na inaugurację rundy z Józefka z czego się cieszymy. Tym bardziej że Józefka to zespół, który zajął w poprzedniej rundzie drugie miejsce, stąd wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Jeśli chodzi o jego przebieg to dobrze weszliśmy w ten mecz. Po pierwszych 10 minutach prowadziliśmy 1-0, później zdobyliśmy bramkę na 2-0 i mieliśmy jeszcze kilka fajnych sytuacji, żeby na przerwę schodzić z większym dorobkiem, ale nasza skuteczność szwankowała. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, ciągle wywieraliśmy presję na przeciwniku i chcieliśmy zdobyć kolejne bramki. Tak tez się stało i finalnie zakończyliśmy te spotkanie z wynikiem 4-0. Brawa dla całej drużyny, bo każdy zawodnik, który pojawił się dzisiaj na boisku zaprezentował się z dobrej strony i wniósł coś pozytywnego.

U13: ''Jesteśmy ciekawi tej ligi'' - trener Jakub Brzozowski podsumowuje okres przygotowawczy

Już w najbliższy weekend nową rundę zainaugurują młodzicy młodsi, których pierwszym rywalem będzie Józefka Chorzów. Derby naszego miasta odbędą się na Kresach,w sobotę o godzinie 15:45.

U13: ''To była dobra jesień'' - Podsumowanie sezonu młodzików


Drużyna młodzików, której trenerem jest Jakub Brzozowski zdominowała zupełnie rozgrywki V ligi okręgowej i w bardzo dobrym stylu wywalczyła sobie awans do wyższej ligi. Chłopcy ani razu nie zaznali smaku porażki, jedynie raz podzielili się z rywalem punktami. Po 10 kolejkach zgromadzili na swoim koncie 28 punktów. Młodzi zawodnicy zdobyli 76 bramek, tracąc jedynie 7.

Poprawiono: wtorek, 28, grudzień 2021 09:41

Odsłony: 263

Czytaj więcej: U13: ''To była dobra jesień'' - Podsumowanie sezonu młodzików

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności