U-13/2004: "Cieszymy się, że trzy punkty jadą do Chorzowa" - Niebiescy górą w Piekarach

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

JSS SILESIA PIEKARY ŚLĄSKIE - RUCH CHORZÓW 2:4

Trener Jakub Brzozowski: Na pewno wielkie gratulacje dla całej drużyny za zwycięstwo, bo nie był to łatwy mecz. Początkowo nasza gra była bardzo nerwowa - utrzymywaliśmy się przy piłce, ale mieliśmy problem ze stworzeniem sytuacji bramkowych. Udało nam się to w ósmej minucie, i po golu Żmurki wyszliśmy na prowadzenie. Wydawało się, że mecz będzie od tego momentu łatwiejszy, ale wcale tak nie było, pomimo tego, że  na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3:1.

W drugiej połowie chcieliśmy realizować nadal nasze założenia, jednak Silesia szybko zdobyła bramkę ze stałego fragmentu gry, chciała iść za ciosem i wygrać ten mecz. Ta sztuka jednak rywalom się nie udała, za to my, po ładnej indywidualnej akcji Wacławskiego i jeszcze ładniejszym uderzeniu zdobyliśmy bramkę na 4:2. Uspokoiliśmy grę i wytrwaliśmy do końca. To był ciężki mecz, dużo zaciętej walki - cieszymy się, że trzy punkty jadą do Chorzowa.

JSS Silesia Piekary Śl. - Ruch Chorzów 2:4 (1:3)

Bramki Ruch Chorzów: Żmurko 8', Wacławski 23', 58', Skudlik 27'

Bramki JSS Silesia Piekary Śl. 15', 43'

Skład: Mieszczanin, Juszczak, Kolec, Kubisa, Żmurko, Bąk, Kabus, Wacławski, Bujoczek, Kudlek, Michalik, Skudlik, Zagórski, Kauf, Surlej J.

Następny mecz: 20.04, godz. 18.00 Ruch Chorzów - MKS Zaborze

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski