U-13/2004: ''Wszystko w głowach i nogach chłopaków'' - wygrywamy z Golem Bieruń, za tydzień walka o awans

II WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

RUCH CHORZÓW - UKS GOL BIERUŃ 5:1

Trener Paweł Drapała: Pierwsza połowa trochę nerwowa, sporo przepychania, dużo walki, ale mało gry. Straciliśmy pierwsi bramkę, jednak zdołaliśmy się podnieść i w trzy minuty zdobyliśmy trzy bramki, w tym jedną piękną - z dystansu uderzył Wacławski. Przed przerwą nie potrafiliśmy się utrzymać dłużej przy piłce, ale po przerwie wychodziło nam to dużo lepiej. Konstruowaliśmy akcje od tyłu i pomimo tego, że zdobyliśmy tylko jedną bramkę, uważam, że ta połowa była zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Cieszy mnie, że rzeczy które przerabiamy na treningach chłopcy wykorzystują w meczu i są świadomi pewnych zachowań.

Gratulacje dla drużyny za wygraną, a już za tydzień czeka nas mecz z Piastem Gliwice, w którym wygrana da nam awans do pierwszej ligi. Wszystko w głowach i nogach chłopaków.

Ruch Chorzów - UKS Gol Bieruń 4:1 (3:1)

Bramki Ruch Chorzów: Żmurko 15', Mucha 16', Wacławski 17', Bujoczek 26', 49'

Bramki UKS Gol Bieruń: 6'

Skład: Mieszczanin, Bąk, Kubisa, Mucha, Wacławski, Żmurko, Bujoczek, Kudlek, Sadowski / Zagórski, Kauf, Surlej J.

Następny mecz: 18.06, godz. 13.00 Piast Gliwice - Ruch Chorzów 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski