LIGA: Z kim, kiedy i o co zagramy w najbliższych dniach?

Kolejny weekend, kolejne mecze ligowe! Dziewięć spotkań, z których pięć zostało zaplanowanych na sobotę, cztery na niedzielę, a trzy na pierwsze dni nowego tygodnia.

Dodajmy, że aż w ośmiu spotkaniach wystąpimy w charakterze gości, natomiast w pozostałych czterech jako gospodarze.

Przed nami mecze, w których wynik wydaje się być formalnością, gdzie gramy o honor, ale także i takie, w których walczymy o czołowe miejsca w tabeli. O co, z kim i kiedy zagramy w najbliższych dniach przeczytacie w naszej cotygodniowej zapowiedzi: 

26.05 - 30.05 / LIGA W PIGUŁCE:

U-19 I Wojewódzka Liga Juniorów Starszych - tabela
27.05, godz. 09.00 Tyski Sport - Ruch Chorzów

Niepokonana dotąd drużyna Ireneusza Psykały, zmierzy się z Tyskim Sportem, który od 20 meczów również nie zaznał goryczy porażki. Niebiescy mają już zagwarantowany tytuł Mistrza Śląska oraz udział w barażach o Centralną Ligę Juniorów, jednak na pewno będą chcieli zakończyć sezon bez przegranego meczu.

U-17 Liga Centralna - tabela
26.05, godz. 12.00 Stilon Gorzów - Ruch Chorzów 

Nasi juniorzy muszą zdać się na jeszcze jedno potknięcie Zagłębia, aby liczyć się w walce o finał Mistrzostw Polski. Z drugiej strony muszą też wygrać wszystkie swoje mecze, a to przecież przedostatni w tabeli Stilon był w rundzie jesiennej jedną z drużyn, która "urwała" podopiecznym Mateusza Michalika punkty. Spotkanie w Chorzowie zakończyło się bezbramkowym remisem. Jesteśmy przekonani, że z Gorzowa nasza drużyna powróci z bagażem trzech punktów. 

U-17 I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych - tabela
26.05, godz. 11.00 BBTS - Ruch Chorzów 

Nasi zawodnicy są już pewni spadku do ligi drugiej i walczą właściwie tylko o honor. Najbliższy rywal, zajmując przedostatnie miejsce w tabeli, ma jeszcze szanse na utrzymanie, więc na pewno spotkanie nie będzie należało do łatwych - tym bardziej, że w Chorzowie Niebiescy ulegli BBTS-owi 1:5.  

U-15/2003 I Wojewódzka Liga Trampkarzy - tabela
26.05, godz. 11.00  Ruch Chorzów - MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.  (Kresy)

Wydaje się, że zespół Sławomira Podlasa po wygranej i remisie z Górnikiem Zabrze powrócił na właściwą sobie drogę. Przed Niebieskimi trudne spotkanie - na własnym terenie podejmą lidera tabeli, któremu w pierwszym spotkaniu ulegli 0:3.

U-15/2003 III Wojewódzka Liga Trampkarzy - tabela

27.05, godz. 10.00 Górnik Jaworzno - Ruch Chorzów

W tym meczu zmierzą się drużyny plasujące się na ostatnich miejscach w tabeli. Podopieczni Łukasza Jońca mają sporą szansę przeskoczyć Górnik Jaworzno, wszak to właśnie z tym zespołem odnieśli w pierwszej rundzie jedyne dotychczasowe zwycięstwo.

U-14/2004 I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych - tabela

27.05, godz. 11.30  Ruch Chorzów - Tyski Sport (Kresy) 

Zespół Damiana Łukasika nie ma już szans na zdobycie pierwszego miejsca - ze stratą dziesięciu punktów do Rozwoju Katowice zajmuje fotel wicelidera. W pierwszym pojedynku z tyszanami górą byli Niebiescy - pokonali rywali 3:1 

U-13/2005 III Wojewódzka Liga Młodzików - tabela
26.05, godz. 18.00  KKS Czarni Sosnowiec - Ruch Chorzów 

Ten mecz nie powinien sprawić drużynie Mateusza Markiewicza większych problemów. Liderujący Niebiescy zagoszczą na boisku piątej drużyny w tabeli, z którą w pierwszym wiosennym meczu wygrali aż 7:0 

U-12/2006 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych - tabela
27.05, godz. 9.00  Ruch Chorzów - KP Warta Zawiercie (Kresy)

Kolejny z meczów, który powinien być dla naszej drużyny łatwy i przyjemny. Zespół Piotra Bogusza podejmować będzie na własnym terenie "czerwoną latarnię". W ośmiu rozegranych dotąd meczach Warta zdobyła zaledwie jeden punkt. 

30.05, godz. 16.30 Pogoń Ruda Śl. - Ruch Chorzów (zaległy mecz z 24.05)

U-11/2007 V Okręgowa Liga Młodzików Młodszych - tabela
26.05, godz. 15.00 Ruch Chorzów - MKS Mysłowice (Kresy)

Wygrana w tym meczu wydaje się być formalnością. Drużyna Jakuba Brzozowskiego wygodnie usadowiła się na fotelu lidera i na pewno nie odda go do końca rozgrywek. Najbliższy z rywali ma na swoim koncie zaledwie jeden punkt, a pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Niebieskich 7:0. 

U-11/2007 VII Okręgowa Liga Orlików - tabela

28.05, godz. 16.30 GKS Urania Ruda Śl. - Ruch Chorzów

 Kolejny mecz, kolejna pewna wygrana. W pierwszym spotkaniu nasz zespół pokonał rudzian ... 30:0. Komplet zwycięstw, bilans bramkowy 160:6. Trudno tu o sensowny komentarz.

U-10/2008  IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych - tabela
29.05, godz. 17.30 GTV Stadion Chorzów - Ruch Chorzów

W pierwszym derbowym pojedynku górą byli zawodnicy Roberta Krajcera - zwyciężyli 9:4 Wygrana w tym pojedynku na szczycie pozwoli naszym maluchom umocnić się na pozycji lidera.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności